Publicēts 27 marts 2019

Ceturtdien, 2019.gada 28.martā, Ministru prezidents Krišjānis Kariņš vadīs Latvijas Nacionālās sporta padomes sēdi, kurā izskatīs saņemtos sporta organizāciju finansējuma pieprasījumus starptautisku sporta sacensību organizēšanai Latvijā, kā arī mūsu valsts sportistu dalībai starptautiskās sporta sacensībās, un pārrunās citas sporta nozares aktualitātes.

Padome uzklausīs aktuālo informāciju par sadarbību ar Stokholmu (Zviedrija) kandidēšanas procesā uz 2026. gada Ziemas Olimpisko spēļu rīkošanu, par projekta “Kultūras un sporta kvartāla izveide Grīziņkalna apkaimē” ietvaros paredzēto Daugavas stadiona attīstību un tenisa centra “Lielupe” rekonstrukcijas projekta īstenošanu. 

Pārrunās arī saņemtos sporta federāciju pieteikumus starptautisku sporta sacensību organizēšanai Latvijā 2019. un 2020. gadā. 

Šī būs pirmā padomes sēde pēc jaunās valdības un sporta padomes sastāva apstiprināšanas, tādēļ sēdē notiks Latvijas Nacionālās sporta padomes priekšsēdētāja vietnieka vēlēšanas.

Latvijas Nacionālās sporta padomes sēde notiks plkst.14.00 Ministru kabineta Ministru prezidentu zālē (Brīvības bulvārī 36, 3.stāvā). Iekļūšana Ministru kabineta ēkā ar pastāvīgās akreditācijas kartēm. Ja nepieciešama vienreizējā caurlaide, lūgums ne vēlāk kā 1 stundu pirms sēdes sākuma pieteikumu sūtīt uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Mediju iespējas: pirms padomes sēdes - TV un foto iespējas. Pēc sēdes – atbildes uz mediju jautājumiem. Plānotais sēdes ilgums – 1 stunda un 30 minūtes.