Izvēlne

Aptauja

Vai esat ģimenē atkārtojuši ceļu satiksmes noteikumus kopā ar bērniem?
117
60
Tas jāapgūst skolā
27

Kopējais balsu skaits: 204

Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar SIA “Analītisko pētījumu un stratēģiju laboratorija” šobrīd īsteno pētījumu par to, kā jaunieši izvēlas savu tālāko nākotni pēc 9. klases. Pētījuma ietvaros ir izveidotas aptaujas anketas 8. un 9. klašu skolēniem, pedagogiem, profesionālo skolu 1. un 2. kursu audzēkņiem un vecākiem. Visu mērķa grupu viedokļu apkopojums ļaus pētījuma autoriem iegūt noderīgu informāciju pētījuma pilnvērtīgai īstenošanai un secinājumiem.

Anketa skolēniem.

Kā mainīsies dzīve pēc 9. klases eksāmeniem? Visi gaida, ka tiks sperts pirmais solis ceļā uz nākotnes profesiju, bet ko gan gribētos visvairāk? Aicinām izteikt viedokli par to, kas palīdz vai traucē izvēlēties īsto ceļu pēc 9. klases beigšanas.

Anketa pedagogiem.

Vai un cik lielā mērā pedagogiem būtu jāiesaistās pamatskolas beidzēju nākotnes plānos? Kad par to būtu jāsāk domāt un kam? Aicinām izteikt viedokli par skolēnu tālākās izglītības izvēli pēc pamatskolas beigšanas.

Anketa profesionālo skolu audzēkņiem.

Tā kā arī profesionālo skolu audzēkņi nesen veikuši šādu izvēli, aicinām piedalīties šajā aptaujā un aizpildīt nelielu aptaujas anketu.

Anketa vecākiem.

Kā saprast, kas bērnam padodas un kā izvēlēties nākotnes profesiju? Kad par to būtu jāsāk domāt un kam? Aicinām izteikt viedokli par to, kas ietekmē tālākās izglītības izvēles pēc pamatskolas beigšanas.

Anketu aizpilde aizņems 10-15 minūtes laika. Aptauja ir anonīma un iegūtā informācija tiks izmantota tikai apkopotā veidā!

Kontaktpersona par pētījumu:
Anna Selecka
SIA “Analītisko pētījumu un stratēģiju laboratorija” direktore
Kontakti: +371 29157979, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.