Publicēts 13 maijs 2019

joshua rawson harris 668614 unsplashOrganizācijas un ikviena juridiska persona, kas darbojas ar globālās izglītības iniciatīvām Eiropā, līdz 2019. gada 4.jūnijam aicinātas pieteikties Globālās izglītības Ideju balvai.

Balvas mērķis ir ģenerēt jaunas idejas Globālās izglītības iniciatīvām, kuras veicina transformējošu mācīšanos un ar radošumu, līdzdalību, tiešu rīcību, sinerģiju un inovāciju atver cilvēku acis un prātus gan nacionālā, gan globālā mērogā.

Globālās izglītības tīkls Eiropā (GENE) aptver Eiropas valstu ministrijas, aģentūras un citas valsts institūcijas, kas strādā ar globālās izglītības finansējumu un politiku. GENE vēlas veicināt eksperimentus, jaunu pieeju izpēti un veidus, kā risināt dažādus jautājumus, kas ietekmē nacionālo un globālo realitāti gan formālos, gan neformālos izglītības apstākļos. GENE uzskata, ka ir nepieciešams atbalstīt un īstenot jaunus, netradicionālus un inovatīvus pārmaiņu veidus.

Globālās izglītības Ideju balvai iesniegtos priekšlikumus izvērtēs Starptautiskā Balvas Atlases Komiteja un visinovatīvākās idejas katra iegūs 10 000 eiro lielu balvu, kuru pasniegs īpašā Balvas pasniegšanas ceremonijā Maltā, GENE 41.apaļā galda diskusijas sanāksmes laikā 2019. gada 18. oktobrī. Daudzas no iesniegtajām idejām tiks iekļautas ikgadējā publikācijā. Pieteikties balvai var līdz 2019. gada 4. jūnijam, atlase tiks veikta līdz 2019. gada 15. septembrim.

Vairāk informācijas par pašu balvu un to, kā pieteikties, varat meklēt šeit.

Nekavējies! Pieteikšanās ir ļoti vienkārša! Video: