Publicēts 04 jūnijs 2019

sandro schuh 80814 unsplash 1Trešdien, 2019. gada 5. jūnijā, notiks kārtējā Latvijas Nacionālās sporta padomes sēde Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa vadībā.

Sēdē plānots izskatīt jautājumu par Valdības Rīcības plānā iekļautajiem uzdevumiem sporta nozares attīstības veicināšanai un lemt par darba grupas izveidi doto uzdevumu izpildei. Tāpat padome uzklausīs Izglītības un zinātnes ministrijas sagatavoto informāciju par 2020. – 2022. gadā Latvijā plānotajām nacionālas nozīmes starptautiskajām sporta sacensībām un valsts mēroga kompleksām sporta sacensībām, kā arī izvērtēs saņemtos sporta organizāciju papildu finansējuma pieprasījumus.

Padomes darba kārtībā iekļauts arī jautājums par Latvijas Zēģelētāju savienības pieteikumu 2021. gada Pasaules čempionāta Optimistklasē organizēšanas Latvijā, kā arī par biedrības “Latvijas Tekvon-do federācija” atzīšanu.

Latvijas Nacionālās sporta padomes sēde notiks 5.jūnijā plkst.15.00 Ministru kabineta Ministru prezidentu zālē (Brīvības bulvārī 36, 3.stāvā). Iekļūšana Ministru kabineta ēkā ar pastāvīgās akreditācijas kartēm. Ja nepieciešama vienreizējā caurlaide, lūgums ne vēlāk kā 1 stundu pirms sēdes sākuma pieteikumu sūtīt uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..