Publicēts 21 jūnijs 2019

arturssnegovicsŠonedēļ darbu sācis Priekuļu tehnikuma jaunais direktors Artūrs Sņegovičs. Tehnikums šobrīd ir lielu pārmaiņu priekšā, jo pēc apvienošanas ar Cēsu Dizaina un tehnoloģiju vidusskolu no 2019.gada 1.augusta izglītības iestādes jaunais nosaukums būs - Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikums.

Artūrs Sņegovičs ir studējis tieslietas, politiku un vēsturi Rūzvelta akadēmijā, Ūtrehtas universitātē Nīderlandē, bet nupat Latvijas Universitātē ieguvis maģistra grādu izglītības zinātnē. Savukārt skolotāja darbu iepazinis Ogres tehnikumā, strādājot "Iespējamās misijas" programmā.

Priekuļi ir Artūra dzimtā puse, un viņš atzīst, ka tehnikuma direktora amatam pieteicies tieši šī iemesla dēļ - reizē ar darbu tā būtu iespēja atgriezties dzimtajā pusē. Nu šis sapnis ir piepildījies, un jaunais direktors kopā ar skolas komandu gatavs jauniem izaicinājumiem. A.Sņegovičs uzsver, ka ir jāpilnveido esošās izglītības programmas un jādomā par jaunu izveidi, jāveicina inovācijas un informācijas tehnoloģiju attīstība, lai Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikums pārējo profesionālās izglītības iestāžu vidū izceltos ar unikālu, tikai sev raksturīgu kvalitātes zīmi. Lielais mērķis - tehnikumam atkal jāizaug līdz tūkstoš audzēkņiem.

Priekuļu tehnikums, tāpat kā citus gadus, arī šovasar uzņem jaunos audzēkņus, nodrošinot visas līdz šim apgūstamās profesionālās izglītības programmas, no 1.augusta iesāktās tradīcijas turpinot jau kā Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikums.