Publicēts 13 maijs 2015

 

Izglītības un zinātnes ministrija ir pagarinājusi termiņu projektu pieteikumiem konkursu Francijas - Latvijas sadarbības programmā zinātnes un tehnoloģiju attīstības jomās „OSMOZE”.

Sadarbības programmas mērķis ir veicināt Latvijas un Francijas zinātnisko centru un laboratoriju, kā arī universitāšu sadarbību zinātniskās izpētes un tehnoloģiju attīstības jomās.

Konkursam var pieteikt pētniecības projektus visās fundamentālo un lietišķo pētījumu nozarēs, to skaitā arī humanitārās un sociālās zinātnēs. Konkursā var piedalīties universitātēs, augstskolās, zinātniskajās institūcijās strādājošie zinātnieki, kā arī uzņēmumu pētniecisko laboratoriju speciālisti.

Sadarbības programmas ietvaros finansējums paredzēts tikai abu valstu zinātnieku mobilitātes izdevumu segšanai, apmaksājot īslaicīgas uzturēšanās izdevumus.

Projektu pieteikumu iesniegšana: līdz 19.05.2015.

Rezultātu paziņošana: 19.2015.

Līgumu slēgšana par projektu īstenošanu: līdz 31.12.2015.

Projektu īstenošana: no 01.2016.

Projektu iesniegumus (ierakstītu CD - 2 gab., pieteikuma izdrukas - 2 gab.) var iesniegt personīgi darba dienās no 9.00 līdz 12.30 un no 13.00 līdz 17.00 Izglītības un zinātnes ministrijas 204.kabinetā vai nosūtot pa pastu līdz projektu iesniegumu iesniegšanas termiņa beigām, vai elektroniska dokumenta formā parakstītu ar drošu elektronisko parakstu un apliecinātu ar laika zīmogu atbilstoši normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu noformēšanu, nosūtot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Lūgums pārliecināties, ka atbilstošs projekta pieteikumus ir iesniegts arī Francijas pusē.

Papildu informācija: Inga Jēkabsone, Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju departamenta direktora vietniece ES jomā, Vaļņu iela 2 Rīga, LV 1050, tālr. 67047963, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Kontaktpersonas no Francijas puses:

Denis Duclos, padomnieks sadarbības un kultūras jautājumos (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.)
Sandra Urtāne, starpnozaru projektu koordinatore (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.)
Florian Stern, starptautiskais brīvprātīgais zinātnes un augstākās izglītības jautājumos (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.).

Francijas institūts Latvijā
Elizabetes iela 59Rīga LV 1050
Tālr. +371 67201855

Projekta pieteikuma forma (.doc)

Projekta novērtējuma anketa (.doc)

Labās prakses vadlīnijas (.doc)

Administratīvā vienošanās (.doc)