Publicēts 19 septembris 2019

Piektdien, 27. septembrī, visā Latvijā notiks Eiropas Zinātnieku nakts pasākumi, kuru vadmotīvs šogad ir “Zinātne nākotnei”. Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Latvijas Hidroekoloģijas institūta (LHEI) pētniekiem un „Fondu Mammām un Tētiem” aicinās Zinātnieku nakts apmeklētājus iejusties zinātnieku ikdienā, lai domātu analītiski un radoši, kad jāmeklē atbildes uz sabiedrībai aktuāliem jautājumiem par ekoloģiju un jārisina būtiski izaicinājumi zinātnē, uzlabojot ikdienas dzīves kvalitāti un saudzējot dabu.

Ikvienam Daugavas krastā, Voleru ielā 4, būs iespēja iepazīt Latvijas zinātnes spēku un daudzveidību, izdzīvojot dažādu zinātnieku stāstus izstādē #ZinātneLatvijai, iepazīt aizraujošo jūras zemūdens pasauli, uzkāpt uz Valsts vides dienesta zvejas kontroles un jūras monitoringa kuģa “Mare”, noskaidrot, cik sāļa ir Baltijas jūra, izmēģināt spektrometru plastmasas identificēšanai, noklausīties Evijas Gulbes pasakas “Plastmasas lietus” publisko pirmlasījumu un piedalīties citās radošās un izzinošās aktivitātēs.

Papildu informācija: http://zinatniekunakts.lv 

Eiropas Zinātnieku nakts 2019 aktivitātes Latvijas Hidroekoloģijas institūtā finansētas ERAF projekta “Integrētie nacionālā līmeņa pasākumi Latvijas pētniecības un attīstības interešu pārstāvības stiprināšanai Eiropas pētniecības telpā” ietvaros
 
 
zinatnieku nakts 2019
 
LV ID EU logo ansamblis ERAF RGB