Publicēts 16 oktobris 2019

Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Valsts izglītības attīstības aģentūru 2019. gada 7. un 8. novembrī rīko nākamai Eiropas Savienības (ES) pētniecības un inovācijas programmai Apvārsnis Eiropa veltītu konferenci "Towards Horizon Europe Implementation in Latvia".

Programmā Apvārsnis Eiropa pētniecībai un inovācijai ir paredzēti 100 miljardi EUR, lai risinātu klimata pārmaiņu jautājumus, stiprinātu Eiropas integritāti un globālo konkurētspēju.

Konferenci atklās Latvijas Valsts prezidents Egils Levits un pārstāvji no Izglītības un zinātnes ministrijas. Ar programmas Apvārsnis Eiropa konceptu iepazīstinās Eiropas Komisijas ģenerāldirektors pētniecībā un inovācijās Žans-Ēriks Pakē (Jean-Eric Paquet). Konferences pirmajā dienā tiks diskutēts par Latvijas sasniegumiem ES pētniecības un inovāciju programmā Apvārsnis 2020. Savukārt otrajā konferences dienā būs iespējams uzzināt nākamās programmas Apvārsnis Eiropa aktualitātes, kā arī nosacījumus projektu izstrādē un īstenošanā.

Konference notiks Latvijas Universitātes Akadēmiskā centra Zinātņu mājā, Jelgavas ielā 3, Rīgā, un pulcēs augsta līmeņa profesionāļus, politikas veidotājus, zinātnisko institūciju vadītājus, zinātniekus un citus interesentus.

Dalība konferencē ir bez maksas, ar iepriekšēju reģistrēšanos tiešsaistē līdz š.g. 1. novembrim.

Programma angļu valodā. (.pdf)

Darba valoda: angļu un latviešu

Papildu informāciju par konferences norisi var saņemt, sazinoties ar Izglītības un zinātnes ministrijas Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju departamenta projektu vadītāju starptautiskās sadarbības un ES jautājumos Lindu Vecbiškenu, tālr.:+371 67047994, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Konference tiek finansēta ERAF projekta Nr. 1.1.1.5/17/I/002 “Integrētie nacionālā līmeņa pasākumi Latvijas pētniecības un attīstības interešu pārstāvības stiprināšanai Eiropas pētniecības telpā” ietvaros.

LV ID EU logo ansamblis ERAF RGB