Publicēts 03 decembris 2019

Piektdien, 2019. gada 6. decembrī, Latvijas Nacionālās sporta padomes sēdē plānots izskatīt jautājumu par naudas balvu piešķiršanu par izciliem sasniegumiem sportā 2018. gada nogalē un 2019. gadā.

Padome izskatīs arī Izglītības un zinātnes ministrijas sagatavoto informatīvo ziņojumu, kurā izvērtēta sporta politikas pamatnostādņu īstenošana 2014. – 2018. gadā, kā arī uzklausīs aktuālo informāciju par paveikto un plānoto Sporta nozares attīstības darba grupā.

Tāpat Padome lems par akciju sabiedrības “Latvijas valsts meži” 2019. gadā plānotā mērķziedojuma finansējuma sadali sporta attīstības veicināšanai.

Darba kārtībā iekļauts jautājums par Pasaules čempionāta motokrosā MXGP klasē organizēšanu Latvijā 2020. gadā un ar to saistīto valsts atbalstu sacensību organizēšanas licences maksājumam. Tiks izskatīti arī sporta federāciju pieteikumi nacionālas nozīmes starptautisku sporta sacensību organizēšanas Latvijā 2020. gadā, kā arī lemts par atzinumu sniegšanu nacionālās sporta bāzes statusa piešķiršanai sporta bāzei “Fischer Slēpošanas centrs” un sporta bāzei “Siguldas pilsētas trase”.

Latvijas Nacionālās sporta padomes sēde notiks 6.decembrī plkst.10.00 Ministru kabinetā, Ministru prezidentu zālē (Brīvības bulvārī 36, 3.stāvā). Iekļūšana Ministru kabineta ēkā ar pastāvīgās akreditācijas kartēm. Ja nepieciešama vienreizējā caurlaide, lūgums ne vēlāk kā 1 stundu pirms sēdes sākuma pieteikumu sūtīt uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..