Publicēts 22 maijs 2015

Līdz šī gada 7. septembrim Latvijas pilsoņiem iespējams pieteikties Meksikas Savienoto Valstu valdības piedāvātajām divām stipendijām studijām maģistrantūrā, doktorantūrā vai pētniecības darba veikšanai Meksikā 2016. gadā.

Kandidāti var izvēlēties tikai vienu no tām stipendiju programmā iesaistītajām izglītības un pētniecības institūcijām, kuras minētas mājaslapā [ārāja saite].

Prasības kandidātiem:

  • bakalaura vai maģistra grāds (atkarībā no tā, kādu studiju programmu kandidāts izvēlas), vai doktora grāds (pētniekiem);
  • kandidāta vidējā atzīme 8 vai augstāka pēdējā iegūtā diplomā;
  • kandidātu akceptējusi Meksikas izglītības vai pētniecības institūcija.

Visa nepieciešamā informācija spāņu un angļu valodā, kā arī pieteikuma veidlapa atrodama AMEXCID (Agencia Mexicana de Cooperación Internacional para el Desarrollo) mājaslapā [ārēja saite].

Dokumentu iesniegšanas termiņš – 2015. gada 7. septembris. Visi dokumenti divos eksemplāros jāiesniedz Valsts izglītības attīstības aģentūrā (VIAA), Vaļņu ielā 1, LV-1050.


Kontaktinformācija:
Tālr.: 67814331
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.