Publicēts 05 decembris 2014

Pirmdien, 8. decembrī plkst. 12.00 centrā “Koka Rīga” notiks konkursa “Darbs ar jaunatni 2014” noslēguma pasākums. Apbalvošanas ceremonijā tiks sveikti deviņi uzvarētāji trīs konkursa kategorijās.

Kopumā konkursam tika saņemti 49 pieteikumi deviņās nominācijās.

Kategorijā “Pašvaldības” pieteiktas Raunas, Bauskas, Cēsu, Dagdas, Dobeles, Nīcas, Rēzeknes, Olaines, Mārupes un Ozolnieku novada un Valmieras, Daugavpils, Liepājas, Jūrmalas, Rēzeknes, Jelgavas pilsētas pašvaldības.

Kategorijā “Jaunatnes organizācijas un biedrības, kas veic darbu ar jaunatni” pieteiktas 10 biedrības -  Baltijas Reģionālais fonds, Latvijas Jauno zemnieku klubs, radošā apvienība jauniešiem “TREPES”, Zemgales NVO centrs, kā arī “Gulces Gēns”, “JUMS”, “Nītaureņi”,  “Jaunatnes čemodāns”, “No idejas līdz attīstībai” un citas.

Kategorijā „Pašvaldības darbā ar jaunatni iesaistītā persona” pieteikti 22 pretendenti no Svētes pagasta, Ikšķiles, Tērvetes, Jelgavas, Ķekavas, Aizputes, Viesītes, Pļaviņu, Siguldas, Saldus, Alūksnes, Kuldīgas, Madonas, Ozolnieku novada, kā arī no Jūrmalas, Jelgavas, Daugavpils un Rīgas.

Konkursa mērķis bija izteikt atzinību aktīvākajām pašvaldībām, darbā ar jaunatni iesaistītām personām un jaunatnes organizācijām par ieguldījumu jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanā Latvijā.

Konkursu tika rīkots ikgadējās Jaunatnes politikas valsts programmas ietvaros.

Žurnālisti aicināti apmeklēt apbalvošanas ceremoniju klātienē!