Notikumu kalendārs

  • 2019.gada 17.septembris, otrdiena
2019.gada 17.septembris, otrdiena

Dienas notikumi

Plkst. 12.00 ministre Ilga Šuplinska piedalās Ministru kabineta sēdē. (MK)

Plkst. 8.30 Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvji piedalās Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijā par aktualitātēm sporta nozarē. Jēkaba iela 16 (403.telpa), Rīga.

Plkst. 10.00 Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvji piedalās Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēdē par pirmsskolas izglītības pieejamību un bērnu obligāto sagatavošanu pamatizglītības programmai. Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēžu zāle, Jēkaba iela 16 (407.telpa), Rīga.

Plkst. 10.00 Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvji piedalās Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē par grozījumiem Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības likumā. Sociālo un darba lietu komisijas sēžu zāle, Jēkaba iela 10/12 (210.telpa), Rīga.

Plkst. 12.00 Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvji piedalās Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju apakškomisijas sēdē par Izglītības un zinātnes ministrijas plānotajām izmaiņām augstskolu darbību regulējošos tiesību aktos. Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēžu zāle, Jēkaba iela 16 (407.telpa), Rīga.

No plkst. 13.30-15.00 visiem interesentiem ir iespēja pievienoties Eiropas Komisijas (EK) tiešsaistes konferencei par agrīnās pirmsskolas izglītības un aprūpes (ECEC) rekomendācijām un Eurydice 2019. gada apkopotajiem datiem. Plašāka informācija.

Eiropas Jaunatnes dialoga procesa ietvaros Izglītības un zinātnes ministrija organizē mācības par līdzdalības principiem, līdzdalības metožu efektīvu vadīšanu un izmantošanu jēgpilnu līdzdalības aktivitāšu organizēšana. Ventspils. Plašāka informācija.

XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku lielkoncerta "Saule vija zelta jostu" tautas deju repertuāra apguves seminārs tautas deju kolektīvu vadītājiem. PIKC "Rīgas Tehniskā koledža", Braslas iela 16, Rīga.

Seminārs pašvaldību vides interešu izglītības koordinatoriem. Atbrīvošanas aleja 95a, Rēzekne.

Projekta PuMPuRS seminārs Vidzemes reģiona pašvaldību koordinatoriem un grāmatvežiem.

Līdz 30. septembrim pagarināta Jauniešu garantijas noslēdzošā uzņemšana 23 darba tirgū pieprasītās profesijās, kuras var apgūt 1,5 gada laikā bez maksas. Mācībām var pieteikties jaunieši vecumā no 17 līdz 29 gadiem, kuri ir bez darba un ieguvuši vidējo izglītību, iesniedzot pieteikumu kādā no 13 profesionālās izglītības iestādēm. Plašāka informācija.

dienas notikumi.jpeg