Notikumu kalendārs

  • 2019.gada 24.septembris, otrdiena
2019.gada 24.septembris, otrdiena

Dienas notikumi

Plkst. 12.00 izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska piedalās Ministru kabineta sēdē. (MK)

Plkst. 8.30 Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvji piedalās Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijā par cilvēkdrošības uz ūdens problēmsituācijas izvērtējumu un Nacionālā drošības uz ūdens plāna izstrādi. Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēžu zāle, Jēkaba iela 16.

Plkst. 10.00 Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvji piedalās Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijā par Augstākās izglītības padomes īstenotajiem un plānotajiem pasākumiem Augstskolu likumā noteikto uzdevumu izpildē. Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēžu zāle, Jēkaba iela 16.

Seminārs XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku speciālās izglītības iestāžu audzēkņu projekta ""Roku rokā dziesmu rotā"" īstenotājiem. VISC, Strūgu iela 4, Rīga.

Eiropas Jaunatnes dialoga procesa ietvaros Izglītības un zinātnes ministrija organizē mācības par līdzdalības principiem, līdzdalības metožu efektīvu vadīšanu un izmantošanu jēgpilnu līdzdalības aktivitāšu organizēšana. Jelgavas novads. Plašāka informācija šeit.

Latvijā norisinās Eiropas Sporta nedēļas 2019 pasākumi. Plašāk šeit.

Starptautiskā jauno zinātnieku izstāde (MILSET-Expo). Abū Dabī (AAE).

IZM_bilde.jpeg