Notikumu kalendārs

  • 2019.gada 25.septembris, trešdiena
2019.gada 25.septembris, trešdiena

Dienas notikumi

Plkst. 10.00 izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska piedalās konferencē par augstākas izglītības pārvaldību Latvijā.

Plkst. 13.00 izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska piedalās LR1 raidījumā “Krustpunktā”.

Plkst. 9.00 Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvji piedalās Saeimas Eiropas lietu komisijā par Latvijas nacionālo pozīciju Eiropas Savienības Konkurētspējas ministru padomē, kas notiks 26., 27. septembrī. Saeimas komisiju sēžu zāle Jēkaba iela 6/8, 306.telpa (5.stāvs).

Plkst. 10.00 Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvji piedalās Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā par tiesībaizsardzības iestāžu amatpersonu izglītības sistēmas pilnveidi. Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēžu zāle Jēkaba iela 16, 408.telpa.

Plkst. 10.00 Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvji piedalās Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijā par likumprojekta "Grozījumi Bērnu tiesību aizsardzības likumā" (Nr. 98/Lp13) izskatīšanu pirms otrā lasījuma. Saeimas komisiju sēžu zāle Jēkaba iela 6/8, 306.telpa (5.stāvs).

Izglītības un zinātnes ministrijas organizētā diskusija “Kā restartēt akadēmisko karjeru: atbildīga un motivējoša cilvēkresursu politika”. Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolā "RISEBA", Arhitektūras un mediju centrs H2O 6, Durbes iela 4, Rīga. Vairāk informācijas šeit.

Nozares jauno profesionāļu meistarības konkursi “Augkopība” un “Lopkopība”. LLU mācību un pētījumu saimniecība “Vecauce”. Vairāk informācijas šeit.

Profesionālās pilnveides kursi bērnu nometņu vadītājiem ar pieredzi (36 stundas). VISC, Strūgu iela 4, Rīga.

Latvijā norisinās Eiropas Sporta nedēļas 2019 pasākumi. Plašāk šeit.

Starptautiskā jauno zinātnieku izstāde (MILSET-Expo). Abū Dabī (AAE).

IZM_bilde.jpeg