Notikumu kalendārs

  • 2019.gada 02.oktobris, trešdiena
2019.gada 02.oktobris, trešdiena

Dienas notikumi

Plkst. 17.30 izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska tiekas ar Saldus pilsētas un novada iedzīvotajiem.

Plkst. 10.00 Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvji piedalās Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas kopsēdē ar Izglītības, kultūras un zinātnes komisiju par grozījumiem Bērnu tiesību aizsardzības likumā. Sociālo un darba lietu komisijas sēžu zāle, Jēkaba ielā 10/12, Rīga.

Plkst. 11.00 reģionālais seminārs darba vidē balstītu (DVB) mācību jomā “Reģionālā sadarbība DVB mācību atbalstam”. Jēkabpils Agrobiznesa koledža, Pasta iela 1.
Semināru organizē Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Jēkabpils Agrobiznesa koledžu un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru ES Erasmus+ programmas projekta “Jaunu pieeju izmēģināšana prakšu vadītājiem skolās un uzņēmumos darba vidē balstītās mācībās (TTT4WBL)” ietvaros.

Plkst. 16.00 projekts Skola2030 sadarbībā ar Swedbank Latvia un British Council Latvia Swedbank Centrālajā ēkā organizē publisko lekciju klātienē un tiešraidē "Bērni nes mūsu vērtības. Kāda ir vērtību loma ģimenē, skolā, sabiedrībā?". Organizācijas "Vērtībās balstīta izglītība" (Values-based Education) dibinātājs Nīls Hokss no Lielbritānijas stāstīs par to, kāda ir dažādu sociālo grupu loma, lai palīdzētu bērnam saprast un dzīvot ar vērtībām ikdienā. Savukārt Skola2030 mācību satura ieviešanas vadītāja Zane Oliņa stāstīs, kāda loma pilnveidotā mācību satura un pieejas īstenošanā ir vērtībām. Dalība lekcijā bezmaksas, tomēr visi interesenti aicināti iepriekš reģistrēties šeit.

Notiek divu dienu pieredzes apmaiņas seminārs “Sadarbība jaunatnes darbā kā izaicinājums vai ikdiena?” Latvijas Jauniešu galvaspilsētā 2019. Ikšķilē un Olaines novadā.

dienas notikumi.jpeg