Notikumu kalendārs

  • 2019.gada 23.oktobris, trešdiena
2019.gada 23.oktobris, trešdiena

Dienas notikumi

Diskusiju cikla “Augstākās izglītības pārvaldība: drosme mainīties” otrā diskusija: “Kā veicināt atvērtību, iekļaušanu un iekļaušanos: Latvijas augstskolas uz pasaules kartes”. Rīgas Tehniskā universitāte, Lielā Aula, Kaļķu iela 1, Rīga.

IZM un OECD darba seminārs “Stratēģiska nākotnes modelēšana Latvijas izglītībā” (Strategic Foresight for Future-Fit Education and Skills Policies)

Plkst. 10.00 IZM pārstāvji piedalās Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēdē par likumprojektiem "Grozījumi Vispārējās izglītības likumā”, "Grozījumi Izglītības likumā", "Grozījumi Zinātniskās darbības likumā". Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēžu zāle, Jēkaba iela 16, 407.telpa.

Plkst. 10.15 IZM pārstāvji piedalās Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijā par likumprojektu "Grozījumi Bērnu tiesību aizsardzības likumā". Saeimas komisiju sēžu zāle, Jēkaba ielā 6/8, 306.telpa (5.stāvs).

Lai informētu jauniešus par plašajām iespējām iesaistīties Eiropas projektos, brīvprātīgajā darbā vai pašiem rakstīt un īstenot projektus, Eiropas informācijas tīkls jauniešiem Eurodesk oktobrī visā Eiropā organizē kampaņu “Time to Move”. Plašāka informācija.

dienas notikumi.jpeg