Notikumu kalendārs

  • 2020.gada 12.augusts, trešdiena
2020.gada 12.augusts, trešdiena

Dienas notikumi

Plkst.12.00-14.00 izglītības un zinātnes ministre I.Šuplinska piedalās Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēdē.

Plkst.14.00-15.30 izglītības un zinātnes ministre I.Šuplinska tiekas ar LIZDA par akadēmiskā personāla atalgojumu. Piedalīties aicināti arī Finanšu ministrijas pārstāvji.

No 11. līdz 21. augustam Skola2030 vebināru sērija par pamatkursu programmu paraugiem vidējā izglītībā un to izmantošanu mācību procesā. Vairāk informācijas.

Notiek Latviešu valodas aģentūras organizētie pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kursi “No zināšanām uz prasmēm: latviešu valodas apguve pamatskolā”.

Notiek Latviešu valodas aģentūras organizētie skolotāju profesionālās kompetences pilnveides kursi literatūras mācību priekšmeta apguves metodikā pārejā uz kompetencēs balstītu mācību saturu pamatskolā.

Latvijas vidusskolēni piedalās Baltijas valstu ģeogrāfijas olimpiādē (tiešsaistē).

Latvijas vidusskolēni piedalās starptautiskajā bioloģijas olimpiādē "IBO Challenge" (tiešsaistē).

No 9.līdz 18. augustam norisinās bērnu vasaras literārā nometne (IZ)AICINĀJUMS, kurā piedalās zinātniski pētniecisko darbu valsts konferences un mācību priekšmetu valsts olimpiāžu laureāti humanitāro zinātņu jomā un Latvijas Rakstnieku savienības rīkotā literārā konkursa “Aicinājums” laureāti. Raiņa iela 28a, Valka.

kalendaram.jpeg