Ministrija ir izstrādājusi grozījumus Ministru kabineta 2016. gada 19. aprīļa noteikumos Nr. 249, lai  atceltu  spēkā esošos m2 izmaksu ierobežojumus  profesionālo izglītības iestāžu slēgtas sporta zāles izbūvei un ieguldījumiem dienesta viesnīcas infrastruktūrā. Izmaksu ierobežojumu atcelšana nepieciešama, lai profesionālo skolu projektos, kuros vēl nav pabeigta sporta zāles vai dienesta viesnīcas būvprojektu izstrāde vai veikts to  būvdarbu iepirkums, pieaugošā būvdarbu izmaksu sadārdzinājuma dēļ būtu iespējams veikt plānotās darbības.

Aicinam iepazīties ar izstrādātajiem grozījumiem   „Darbības programmas „Izaugsme un nodarbinātība” 8.1.3. specifiskā atbalsta mērķa „Palielināt modernizēto profesionālās izglītības iestāžu skaitu” īstenošanas noteikumos  -  noteikumu projektuun tā anotāciju un rakstiski sniegt savus ierosinājumus, ieteikumus vai iebildumus noteikuma projekta uzlabošanai.

Viedokļus un komentārus līdz 2018.gada 30. septembrim lūdzam sūtīt elektroniski uz e-pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

 

LV ID EU logo ansamblis ERAF RGB