Aicinām visus interesentus iepazīties ar ministrijas izstrādāto grozījumu projektu 2018. gada 9. janvāra noteikumos Nr. 27 "Darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 8.2.1. specifiskā atbalsta mērķa "Samazināt studiju programmu fragmentāciju un stiprināt resursu koplietošanu" pirmās un otrās projektu iesniegumu atlases kārtas īstenošanas noteikumi” un saistītajiem grozījumiem 2018. gada 9. janvāra noteikumos Nr. 26 "Darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 8.2.3. specifiskā atbalsta mērķa "Nodrošināt labāku pārvaldību augstākās izglītības institūcijās" īstenošanas noteikumi”.

Noteikumu projekti sagatavoti ar mērķi sniegt atbalstu darba vidē balstītas studiju programmas skolotāju sagatavošanai papildu aprobācijas pasākumiem, kā arī turpināt sniegt atbalstu vienotai programmas komunikācijai, centralizētai studējošo un izglītības iestāžu atlasei visām augstskolām, kas īstenos šo studiju programmu, piešķirot papildu finansējumu 8.2.1. specifiskā atbalsta mērķa pirmajai kārtai.

Noteikumu projekti izstrādāti saskaņā ar Ministru kabinetā š.g. 21.janvārī izskatīto informatīvo ziņojumu „Darba vidē balstīta studiju programma skolotāju sagatavošanai*: īstenošanas nodrošināšana un attīstība”.

Aicinām iepazīties ar ministrijas izstrādātajiem noteikumu projektiem 821. un 823. un to anotāciju, un rakstiski sniegt savus ierosinājumus, ieteikumus vai iebildumus noteikuma projekta uzlabošanai. Viedokļus un komentārus par izstrādātajiem noteikumu projektiem aicinām iesūtīt elektroniski uz e pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz š.g. 22.maijam.


*Otrā līmeņa profesionālā augstākās izglītības studiju programma „Skolotājs”- studiju programma pedagoga profesionālās kvalifikācijas ieguvei pēc studijām citā jomā