+371 67226209

+371 67223905

Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050, Latvija

info@izm.gov.lv

pasts@izm.gov.lv (oficiālai sazinai)

IZM telekomunikācijas sakarus nodrošina CSC Telecom. Zvanot no cita operatora, zvanītājs maksā atbilstoši tā noteiktajiem tarifiem.

Sastādot numuru no Lattelecom tīkla un tam priekšā pievienojot ciparus 108, zvans būs bez maksas.

izm eka ML

Darba laiks

Pirmd. - ceturtd. 08.30-17.15
Piektd. 08.30-16.00

Pusdienas pārtraukums no 12.30-13.00, pirms vizītes lūdzam sazināties ar attiecīgo speciālistu.

 

Nosūtīt E-iesniegumu

Rekvizīti

Iestāde: LR Izglītības un zinātnes ministrija
Reģ. nr.: 90000022399
PVN maksātāja reģ.nr.: LV90000022399
Adrese: Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050, Latvija
Konts valsts kasē: LV09TREL2150170103000 (centrālais aparāts)
Valsts kase: TRELLV22

 

Ērtākai un ātrākai informācijas apmaiņai iesakām izmantot elektroniskos saziņas līdzekļus.

 

IZM padotības valsts pārvaldes iestādes un izglītības iestādes

 

 

Vadība

Amats Vārds, uzvārds Tālrunis Epasts
Ministre

Ilga Šuplinska

+371 67047810

ilga.suplinska@izm.gov.lv

Parlamentārā sekretāre

Anita Muižniece

67047805,
20389863

anita.muizniece@izm.gov.lv

Valsts sekretāre

Līga Lejiņa

67047766 liga.lejina@izm.gov.lv

Ministra birojs

Amats Vārds, uzvārds Tālrunis Epasts
Ministres biroja vadītāja

Ineta Kristovska

+371 67047954

ineta.kristovska@izm.gov.lv

Ministres padomniece (komunikācijas jautājumos) 

Ieva Līne

+371 67047805

ieva.line@izm.gov.lv

Ministres padomniece (finanšu jautājumos)

Linda Medne

+371 67047796

linda.medne@izm.gov.lv

Ministres palīdze

Iveta Lūka

+371 67047810

iveta.luka@izm.gov.lv

Nozares padomniece (zinātnes nozarē) (Briselē)

Lauma Sīka

+3222383168

lauma.sika@mfa.gov.lv

Nozares padomniece OECD un UNESCO (Parīzē)

Laura Treimane

+33666568065

laura.treimane@mfa.gov.lv

Valsts sekretāra palīgs juridiskajos jautājumos

Andris Kerls

+371 67047918 andris.kerls@izm.gov.lv

 

Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju departaments

Amats Vārds, uzvārds Tālrunis Epasts
Valsts sekretāra vietnieks - departamenta direktors

Dmitrijs Stepanovs

+371 67047971

dmitrijs.stepanovs@izm.gov.lv

Direktora vietniece politikas ieviešanas un monitoringa jomā

Diāna Laipniece

+371 67047843

diana.laipniece@izm.gov.lv

Direktora vietniece augstākās izglītības jomā

Dace Jansone

+371 67047785

dace.jansone@izm.gov.lv

Vecākais eksperts (starptautiskās pētniecības sadarbības iniciatīvas)

Kaspars Karolis

+371 67047996

kaspars.karolis@izm.gov.lv

Vecākā eksperte

Inta Jaunzeme

+371 67047881

inta.jaunzeme@izm.gov.lv

Juriskonsulte (zinātne un inovācijas)

Anita Depkovska

+371 67047772

anita.depkovska@izm.gov.lv

RIS3 vienības vadītājs

Jānis Paiders

+371 67047936

janis.paiders@izm.gov.lv

Eksperte

Daiga Ivsiņa

+371 67047874

daiga.ivsina@izm.gov.lv

Nozares eksperte (RIS3 jomā)

Sarmīte Mickeviča

+371 67047984 sarmite.mickevica@izm.gov.lv
Juriskonsulte

Nadežda Mazure

67047940 nadezda.mazure@izm.gov.lv
Vecākā eksperte (zinātnes politikas plānošanas jomā)

Lana Frančeska Dreimane

67047970 lana-franceska.dreimane@izm.gov.lv
Eksperte

Marika Laudere

67047895 marika.laudere@izm.gov.lv
Vecākā eksperte

Kristīne Zommere-Rotčenkova

67047849

Kristine.Zommere-Rotcenkova@izm.gov.lv

zinatnes.baze@izm.gov.lv

Eksperte

Inese Indričāne

67716827 inese.indricane@izm.gov.lv
Nozares eksperte (RIS3)

Kristīne Krumberga

67047981 kristine.krumberga@izm.gov.lv
Nozares eksperte (RIS3)

Dagnija Butāne

  dagnija.butane@izm.gov.lv
“Smart-up BSR” un “iWatermap” projektu vadītājs

Ronalds Štrauhs

67047927 ronalds.strauhs@izm.gov.lv
Vecākā eksperte komunikācijas jautājumos (ilgstoša attaisnota prombūtne)

Laila Jablonska

67047713 laila.bekmane@izm.gov.lv
Vecākā eksperte komunikācijas jautājumos

Inta Pēdiņa

67047713 inta.pedina@izm.gov.lv
Projekta vadītāja vietniece (projekts 1.1.1.5.)

Anete Kārkliņa

67047773 anete.karklina@izm.gov.lv
Vecākā eksperte IT jautājumos (projekts 1.1.1.5.)

Anna Skane

67047988 anna.skane@izm.gov.lv
Nozares eksperts (RIS3)

Aleksandrs Mārtiņš Blūms

67047798 aleksandrs-martins.blums@izm.gov.lv
Vecākā eksperte

Antra Jansone

67047877 antra.jansone@izm.gov.lv
Nozares eksperts (RIS3)

Uldis Berķis

67047865

uldis.berkis@izm.gov.lv

Projektu vadītāja starptautiskās sadarbības un ES jautājumos (projekts 1.1.1.5./ EEZ un Norvēģijas finanšu instruments)

Dr.sc.ing. Linda Vecbiškena

67047994

linda.vecbiskena@izm.gov.lv

Vecākā eksperte finanšu jautājumos (projekts 1.1.1.5.)

Modra Johansone

67047859

modra.johansone@izm.gov.lv

Eksperte

Anete Magone

67785689

anete.magone@izm.gov.lv

Eksperte (ilgstoša attaisnota prombūtne)

Darja Andropa

67047689

darja.andropa@izm.gov.lv

Juriskonsulte

Inga Akmentiņa

67047816

inga.akmentina@izm.gov.lv

Eksperte

Ginta Brēmane

  ginta.bremane@izm.gov.lv
Vecākā eksperte (Boloņas procesa un akadēmiskā personāla jautājumos)

Inese Lūsēna-Ezera

67047905 inese.lusena-ezera@izm.gov.lv
Nozares eksperte

Baiba Švāne

67047983 baiba.svane@izm.gov.lv
Eksperte

Krista Anna Belševica

67047967 krista-anna.belsevica@izm.gov.lv

 

Informācijas tehnoloģiju un nodrošinājuma departaments

Amats Vārds, uzvārds Tālrunis Epasts
Departamenta direktore Inguna Kampāne 67047939

inguna.kampane@izm.gov.lv

Direktora vietniece nodrošinājuma jomā Una Berga 67047891

una.berga@izm.gov.lv

Pakalpojumu vadītājs (insfrastruktūras joma) Arvis Mastiņš 67047761

arvis.mastins@izm.gov.lv

Pakalpojumu administrators (sistēmu un lietojumu jautājumos) Viesturs Balts 67047761

viesturs.balts@izm.gov.lv

 Pakalpojumu vadītājs (nac. zin. darbības informācijas sistēmas un datu bāžu jautājumos) Kaspars Veldre  67047857

 kaspars.veldre@izm.gov.lv

 Pakalpojumu vadītāja (VIIS) Aija Rudmane   67047915

aija.rudmane@izm.gov.lv

 Pakalpojumu administrators (VIIS) Kristīne Vindžanova  67047833

kristine.vindzanova@izm.gov.lv

 Projektu vadītājs (insfrastruktūras jautājumos) Ardis Markss  65804936

ardis.markss@izm.gov.lv

 Vecākā speciāliste Irina Križanovska  67047788

irina.krizanovska@izm.gov.lv

 Informācijas sistēmu administrators  Andis Hazelejs  67047920

andis.hazelejs@izm.gov.lv

 Informācijas sistēmu administrators  Roberts Rimšaitis  67047930

 roberts.rimsaitis@izm.gov.lv

 Vecākais speciālists  Jēkabs Žuks-Rože  67047913

 jekabs.zuks-roze@izm.gov.lv

 Speciālists  Aldis Banga  67047787

 aldis.banga@izm.gov.lv

 Automobiļa vadītājs  Lauris Zīle  67047949  
 Automobiļa vadītājs  Armands Eglājs  67047949  
 Automobiļa vadītājs  Modris Toms  67047949  
 Konsultante (Info centrs)  Ieva Strēle  67047890

 ieva.strele@izm.gov.lv

 Lietvede  Sandra Pīlāte  67047847

 sandra.pilate@izm.gov.lv

 Lietvede  Sandra Obodova  67047837

 sandra.obodova@izm.gov.lv

 Lietvede  Ginta Grīnvalde  67047845

 ginta.grinvalde@izm.gov.lv

 Lietvede - arhīviste  Kristīne Tālberga  67047821

 kristine.talberga@izm.gov.lv

 Vecākā konsultante  Kristīne Zeltiņa  67047887

 kristine.zeltina@izm.gov.lv

 Informācijas sistēmu administrators  Guntis Kalniņš  67047966

 guntis.kalnins@izm.gov.lv

 Projekta vadītājs  Krišjānis Jurģelis  67047948

 krisjanis.jurgelis@izm.gov.lv

Informācijas sistēmu drošības pārvaldnieks Jānis Mārtužs 67047759

janis.martuzs@izm.gov.lv

Risinājumu attīstības vadītāja

Iveta Dzirne 67047948 iveta.dzirne@izm.gov.lv 

 

Izglītības departaments

Amats Vārds, uzvārds Tālrunis Epasts
Departamenta direktore Līga Buceniece 67047830

liga.buceniece@izm.gov.lv

Direktora vietniece vispārējās izglītības jomā Ilze Seipule 67047995

ilze.seipule@izm.gov.lv

Direktora vietniece izglītības statistikas un finanšu plānošanas jomā Alise Trokša 67047858

alise.troksa@izm.gov.lv

Eksperte (vispārējā izglītība) Dzintra Mergupe-Kutraite 67047817

dzintra.mergupe@izm.gov.lv

Vecākā eksperte Modra Jansone 67047973, 26668173

modra.jansone@izm.gov.lv

Vecākā eksperte (vispārējā izglītība) Olita Arkle 67047944

olita.arkle@izm.gov.lv

Eksperte (vispārējā izglītība) Sanita Treimane 67047924

sanita.treimane@izm.gov.lv

Vecākais eksperts (vispārējā izglītība) Ēriks Sīka 67047976

eriks.sika@izm.gov.lv

Eksperte Ieva Grava 67047972

ieva.grava@izm.gov.lv

Eksperte Mārīte Rozenštoka 67047792

marite.rozenstoka@izm.gov.lv

Vecākā eksperte Lelde Zemberga 67047794

lelde.zemberga@izm.gov.lv

Eksperte Ieva Ervalde 65804933

ieva.ervalde@izm.gov.lv

Eksperte Ance Rudzīte 67047807

ance.rudzite@izm.gov.lv

Juriskonsulte (ilgstoša attaisnota prombūtne) Lāsma Švirksta  

Lasma.Svirksta@izm.gov.lv

Eksperte (ilgstoša attaisnota prombūtne) Sanita Vanaga   sanita.vanaga@izm.gov.lv

 

Profesionālās un pieaugušo izglītības departaments

Amats Vārds, uzvārds Tālrunis Epasts
Departamenta direktore Rūta Gintaute – Marihina 67047903; 29416684

Ruta.Gintaute-Marihina@izm.gov.lv

Departamenta direktora vietniece pedagogu un pieaugušo izglītības jomā Baiba Bašķere 67047835

baiba.baskere@izm.gov.lv

Departamenta direktora vietniece profesionālās izglītības un iestāžu pārraudzības jomā Inga Zeide 67047853

inga.zeide@izm.gov.lv

Vecākā referente Ilze Siliņa 67047789

ilze.silina@izm.gov.lv

Pārvaldes vecākā referente Jeļena Semjonkina-Getmaņuka 67047850

jelena.semjonkina-getmanuka@izm.gov.lv

Vecākā eksperte Ilze Buligina 67047762

ilze.buligina@izm.gov.lv

Vecākā eksperte Laura Vikšere 67047916

laura.viksere@izm.gov.lv

Eksperte Alla Imanta 67047955

alla.imanta@izm.gov.lv

Vecākā eksperte (projekta vadītāja) Laura Iveta Strode 67047754

laura-iveta.strode@izm.gov.lv

Eksperte Dzintra Gorbunova 67047855

dzintra.gorbunova@izm.gov.lv

Eksperte (aktivitāšu un satura jomā) Līga Krastiņa 67047942

liga.krastina@izm.gov.lv

Pieaugušo izglītības eksperte (Projekts "Nacionālie koordinatori Eiropas pieaugušo izglītības programmas īstenošanai") Anita Zaļaiskalne  

anita.zalaiskalne@izm.gov.lv

Komunikācijas koordinators (Projekts "Nacionālie koordinatori Eiropas pieaugušo izglītības programmas īstenošanai") Agnese Zarāne  

agnese.zarane@izm.gov.lv

Tīmekļvietnes administrators (Projekts "Nacionālie koordinatori Eiropas pieaugušo izglītības programmas īstenošanai") Aldis Lazda  

aldis.lazda@izm.gov.lv

Vecākā eksperte Vija Sapežinska 67047702

vija.sapezinska@izm.gov.lv

 

Juridiskais un nekustamo īpašumu departaments

Amats Vārds, uzvārds Tālrunis Epasts
Direktors Raimonds Kārkliņš 67047840

raimonds.karklins@izm.gov.lv

Direktora vietniece Daiga Dambīte 65804934

daiga.dambite@izm.gov.lv

Juriskonsulte Ilze Krastiņa 67047768

ilze.krastina@izm.gov.lv

Juriskonsulte Guntra Kušķe 67047880

guntra.kuske@izm.gov.lv

Juriskonsulte Inese Terinka 67047975

inese.terinka@izm.gov.lv

Vecākais juriskonsulte (nekustamo īpašumu joma) Madara Adamane 67047756

madara.adamane@izm.gov.lv

Juriskonsults (nekustamo īpašumu joma) Pāvels Kočergins 67047709

pavels.kocergins@izm.gov.lv

Juriskonsulte (nekustamo īpašumu joma) Ilze Rozenštoka 67047765

ilze.rozenstoka@izm.gov.lv

Juriskonsulte (nekustamo īpašumu joma) Diāna Daņiļeviča 67047889

diana.danilevica@izm.gov.lv

Aleksejs Gapejevs Vecākais eksperts 67785688

aleksejs.gapejevs@izm.gov.lv

Juriskonsulte Diāna Andriņa - Nagle 67047776

Diana.Andrina-Nagle@izm.gov.lv

 

Finanšu departaments

Amats Vārds, uzvārds Tālrunis Epasts
Departamenta direktore Marina Kosareva 67047705

marina.kosareva@izm.gov.lv

Departamenta direktora vietnieks Artūrs Veidemanis 67047831

arturs.veidemanis@izm.gov.lv

Galvenā grāmatvede Lidija Afanasjeva 67047950

lidija.afanasjeva@izm.gov.lv

Vecākā eksperte Valda Krēsliņa 67047814

valda.kreslina@izm.gov.lv

Vecākā eksperte Initra Pavloviča 67047860

initra.pavlovica@izm.gov.lv

Vecākā referente Evita Rumbiniece 67047914

evita.rumbiniece@izm.gov.lv

Eksperts Aigars Cirmans 67047797

aigars.cirmans@izm.gov.lv

Vecākā eksperte Ilona Anča 67047760

ilona.anca@izm.gov.lv

Eksperte Gita Grosa 67047854

gita.grosa@izm.gov.lv

Vecākā referente Agra Ziediņa 67047917

agra.ziedina@izm.gov.lv

Vecākā grāmatvede Ieva Pētersone 67047829

ieva.petersone@izm.gov.lv

Vecākā grāmatvede Kristīne Rudzīte 67047819

kristine.rudzite@izm.gov.lv

Vecākā grāmatvede Agnese Žuniņa - Grase 67047851

agnese.zunina@izm.gov.lv

Vecākā grāmatvede Irēna Voronko 67047919

irena.voronko@izm.gov.lv

Grāmatvede Svetlana Ramkoviča 67047856

svetlana.ramkovica@izm.gov.lv

Grāmatvede Žanete Larionova 67047986

zanete.larionova@izm.gov.lv

Vecākā eksperte Kristīne Mūrniece 67047912

kristine.murniece@izm.gov.lv

Vecākā eksperte Tija Jirgena 67047951

tija.jirgena@izm.gov.lv

 

Politikas iniciatīvu un attīstības departaments

Amats Vārds, uzvārds Tālrunis Epasts
Valsts sekretāra vietniece - departamenta direktore Gunta Arāja 67047875 gunta.araja@izm.gov.lv
Departamenta direktora vietniece Eiropas Savienības un starptautiskās sadarbības jautājumos Anita Vahere-Abražune 67047828 anita.vahere@izm.gov.lv
Departamenta direktora vietniece valsts valodas politikas jomā Vineta Ernstsone 67047987 vineta.ernstsone@izm.gov.lv
Vecākā eksperte Aļona Babiča 67047703 alona.babica@izm.gov.lv
Vecākā referente Inese Strode 67047902 inese.strode@izm.gov.lv
Vecākā eksperte Inese Stūre 67047899 inese.sture@izm.gov.lv
Eksperte Alla Pūķe 67047758 alla.puke@izm.gov.lv
Juriskonsults Dainis Papāns 67047838 dainis.papans@izm.gov.lv
Vecākā eksperte Jeļena Muhina 67047934 jelena.muhina@izm.gov.lv
Eksperte Alma Brinkmane 67047952 alma.brinkmane@izm.gov.lv
Eksperts Viktors Kravčenko 65804932 viktors.kravcenko@izm.gov.lv
Eksperte (starptautiskie finanšu instrumenti) Evi Vīka 67047707 evi.vika@izm.gov.lv
Vecākais referents (jaunatne) Dāvids Garšva 67047958 davids.garsva@izm.gov.lv
Vadošā vecākā eksperte - projektu vadītāja Larisa Pekša 67047910 larisa.peksa@izm.gov.lv
Projektu vadītāja asistente Inese Baltiņa 67047804 inese.baltina@izm.gov.lv
Vecākā eksperte Ilze Saleniece 67047896 ilze.saleniece@izm.gov.lv
Vecākā eksperte Dace Deinate 67047963 dace.deinate@izm.gov.lv
Projekta koordinatore Anna Īviņa 67047774 anna.ivina@izm.gov.lv
Vecākā eksperte Iveta Grīnberga 67047701 iveta.grinberga@izm.gov.lv
Vecākā eksperte Anžela Jurāne-Brēmane 67047909 anzela.jurane-bremane@izm.gov.lv

 

Sporta departaments

Amats Vārds, uzvārds Tālrunis Epasts
Valsts sekretāra vietnieks - departamenta direktors Edgars Severs 67047935 edgars.severs@izm.gov.lv
Direktora vietniece sporta izglītības un attīstības plānošanas jautājumos Anda Mičule 67047928 anda.micule@izm.gov.lv
Vecākā eksperte Santa Roze 67047933 santa.roze@izm.gov.lv
Eksperte Ilze Pauliņa 67047932 ilze.paulina@izm.gov.lv
Eksperts (sporta nozares politikas plānošana) Kristaps Reinfelds 67047806 kristaps.reinfelds@izm.gov.lv
Eksperts Kaspars Cipruss 67047884 kaspars.cipruss@izm.gov.lv

 

Struktūrfondu departaments

Departaments atrodas telpās Smilšu ielā 7 (Korespondences adrese: Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050)

Amats Vārds, uzvārds Tālrunis Epasts
Valsts sekretāra vietniece - departamenta direktore Santa Šmīdlere 67047957 santa.smidlere@izm.gov.lv
Departamenta direktora vietniece Eiropas Savienības fondu ieviešanas vadības jomā (ilgstoša attaisnota prombūtne) Inga Griķe 67047826 inga.grike@izm.gov.lv
Departamenta direktora vietniece profesionālās izglītības un mūžizglītības attīstības jomā Ulrika Naumova 67047882 ulrika.naumova@izm.gov.lv
Departamenta direktora vietniece vispārējās izglītības attīstības jomā Santa Feifere 67047921 santa.feifere@izm.gov.lv
Departamenta direktora vietniece augstākās izglītības un zinātnes attīstības jomā Ilze Sīle 67047809 ilze.sile@izm.gov.lv
Direktora vietnieka Eiropas Savienības fondu ieviešanas vadības jomā pienākumu izpildītājs Edgars Lore 67047715 edgars.lore@izm.gov.lv
Vecākā eksperte Andžela Vaišle 67047712 andzela.vaisle@izm.gov.lv
Vecākā eksperte Zenta Iļķēna 67047793 zenta.ilkena@izm.gov.lv
Eksperte Elīna Usāre 67047818 elina.usare@izm.gov.lv
Vecākā eksperte Dina Tihonova 67047808 dina.tihonova@izm.gov.lv
Vecākā eksperte Antra Žilinska 67047897 antra.zilinska@izm.gov.lv
Vecākā eksperte Kristīne Grundmane 67047943 kristine.grundmane@izm.gov.lv
Vecākā eksperte Līga Vilde - Jurisone 67047767 liga.vilde@izm.gov.lv
Juriskonsulte Inguna Ķīse 67047867 inguna.kise@izm.gov.lv
Vecākā eksperte Inese Kalva 67047941 inese.kalva@izm.gov.lv
Eksperte Vēsma Abizāre-Vagre 67047864 vesma.abizare-vagre@izm.gov.lv
Vecākā eksperte Evelina Bole 67047871 evelina.bole@izm.gov.lv
Vecākais eksperts Nauris Grīnbergs 67047883 nauris.grinbergs@izm.gov.lv
Vecākā eksperte Ieva Griķe 67047861 ieva.grike@izm.gov.lv
Eksperte Signe Zvirbule 67047974 signe.zvirbule@izm.gov.lv
Vecākā eksperte Zanda Rudene 67047992 zanda.rudene@izm.gov.lv
Vecākā eksperte Inese Kašurina 67047977 inese.kasurina@izm.gov.lv
Vecākā eksperte Inta Švirksta 67047878 inta.svirksta@izm.gov.lv
Finanšu speciāliste Māra Ikere 67047968

mara.ikere@izm.gov.lv

Vecākā eksperte Liene Kupča 67047578 liene.kupca@izm.gov.lv
Juriskonsulte Inese Kukuļinska 67047775 inese.kukulinska@izm.gov.lv
Eksperte Alise Bērziņa 67047751 alise.berzina@izm.gov.lv
 Vecākā eksperte  Brigita Kukjalko    brigita.kukjalko@izm.gov.lv

 

Iekšējā audita nodaļa

Amats Vārds, uzvārds Tālrunis Epasts
Nodaļas vadītāja Jolanta Puznere 67047791 jolanta.puznere@izm.gov.lv
Vadītāja vietniece Līga Rušina 67047770 liga.rusina@izm.gov.lv
Juriskonsults Juris Strupka 67047866 juris.strupka@izm.gov.lv

 

Komunikācijas nodaļa

Kontaktinformācija mediju un plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem: prese@izm.gov.lv, tālr. 67047704, 67047893

Amats Vārds, uzvārds Tālrunis Epasts
Nodaļas vadītāja Egita Diure 67047834 egita.diure@izm.gov.lv
Vecākā konsultante Inta Bērziņa 67047704, 25728536 inta.berzina@izm.gov.lv
Vecākais konsultants Eduards Beķeris 67047893 eduards.bekeris@izm.gov.lv
Konsultante (tīmekļvietne un soc.mediju profili) Iveta Locāne 67047820, 29915018 iveta.locane@izm.gov.lv

 

Personālvadības nodaļa

Amats Vārds, uzvārds Tālrunis Epasts
Nodaļas vadītāja Inga Rozenberga 67047795 inga.rozenberga@izm.gov.lv
Nodaļas vadītāja vietniece Kristīne Rimša 67047892 kristine.rimsa@izm.gov.lv
Personāla vadības speciāliste Aļina Kučinska 67047993 alina.kucinska@izm.gov.lv
Personāla vadības speciāliste Iveta Neilande 67047832 iveta.neilande@izm.gov.lv
Personāla vadības speciāliste Inguna Biseniece 67047815 inguna.biseniece@izm.gov.lv

 

Projekts “EPALE Nacionālais atbalsta dienests”

Amats Vārds, uzvārds Tālrunis Epasts
Projekta vadītāja Sanda Roze 67047980 sanda.roze@izm.gov.lv
Projekta komunikācijas vadītāja Daina Jāņkalne 67047825 daina.jankalne@izm.gov.lv
Projekta mājas lapas administrators Aldis Lazda   aldis.lazda@izm.gov.lv
Projekta satura un kvalitātes eksperte Agnese Zarāne 67047959 agnese.zarane@izm.gov.lv