Latvijas Izglītības un zinātnes ministrija laika posmā no 2020. gada 20. aprīļa līdz 29. maijam īstenoja aptauju par terminoloģijas izmantošanu pieaugušo izglītībā. 

Aptaujas mērķis bija noskaidrot pieaugušo izglītības īstenotāju un citu iesaistīto viedokli par atbilstošāko terminu formulējumu/terminoloģiju pieaugušo izglītībā, lai lietotie termini būtu atpazīstami un saprotami visām iesaistītajām pusēm pieaugušo izglītībā, t.sk. tiem, kuri mācās. Aptaujā par terminoloģijas izmantošanu pieaugušo izglītībā piedalījās 206 respondenti.
Kopumā respondentiem tika lūgts sniegt savu viedokli par 23 terminu formulējumiem pieaugušo izglītībā.

Aptaujas rezultāti par terminoloģiju pieaugušo izglītībā

Aptauju īstenoja Izglītības un zinātnes ministrija ES Erasmus+ programmas projekta "Nacionālie koordinatori Eiropas programmas īstenošanai pieaugušo izglītībā” (Nr. 614187-EPP-1-2019-1-LV-EPPKA3-AL-AGENDA).

Aptauju izstrādāja un aptaujas rezultātus apkopoja šādi eksperti: Dr.sc.admin. Anita Zaļaiskalne, ES programmas Erasmus+ projekta „Nacionālie koordinatori Eiropas
programmas īstenošanai pieaugušo izglītībā” eksperte, Dr.sc.admin. Gunta Kinta, Akadēmiskās informācijas centrs, Linda Romele, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības
eksperte izglītības un nodarbinātības jautājumos, Laura Iveta Strode, ES programmas Erasmus+ projekta „Nacionālie koordinatori Eiropas programmas īstenošanai pieaugušo izglītībā” vadītāja.

Papildu informācijai:

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. un Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.