Ir izsludināta pieteikšanās LR Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) organizētajam konkursam "Gada sporta skolotājs 2018".

Dalībai konkursā par profesionālāko sporta skolotāju var pieteikties gan paši sporta skolo-tāji, gan to var paveikt ikviena Latvijas novada un pilsētas izglītības pārvalde vai departaments, valsts vai pašvaldības dibinātās pamatizglītības, vidējās izglītības vai profesionālās vidējās izglītības iestādes direktors un direktora vietnieks mācību darbā.

Pieteikties konkursā ir vienkārši – līdz 12. novembrim ir jāaizpilda pieteikuma forma: https://ej.uz/sportaskolotajs2018. Rūpējoties par vienkāršāku un ērtāku pieteikšanos, jau otro gadu vairs nav nepieciešams iesniegt sporta skolotāja vadītās sporta stundas videoierakstu. Turklāt pieteikties var arī pats skolotājs.

Konkursa "Gada sporta skolotājs 2019" vērtēšanas komisijā šogad ir gan IZM pārstāvji, gan pieredzes bagāti sporta pedagogi, sportisti un nozares speciālisti, tostarp Latvijas vieglatlēte Anita Siliņa, sporta žurnālists Dāvids Ernštreits, Lattelecom Rīgas maratona organizators Aigars Nords.

Konkurss norit divās kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija vērtēs pretendentu sagatavotos pieteikumus. Seši dalībnieki ar lielāko punktu skaitu tiks izvirzīti konkursa otrajai kārtai. Otrajā kārtā tiks vērtētas sporta skolotāju prasmes, vadot sporta stundu Rīgas Valsts vācu ģimnāzijā.

Konkursa mērķi ir atrast profesionālāko sporta skolotāju Latvijā, popularizēt sporta skolotāja nozīmi veselīgas un fiziski aktīvas jaunās paaudzes izglītošanas procesā, kā arī celt profesijas prestižu plašākas sabiedrības acīs. Balva "Gada sporta skolotājs 2018" ir viena no nominācijām “Latvijas Gada balvas sportā 2018” apbalvošanas ceremonijā.

Pieteikšanās forma

Plašāka informācija:
Kaspars Līcītis,
konkursa "Gada sporta skolotājs" koordinators
Tālr.: 29660003
E-pasts: info@gadaskolotajs.lv