Ir izsludināta pieteikšanās LR Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) organizētajam konkursam "Gada sporta pedagogs 2020".

Dalībai konkursā par profesionālāko sporta skolotāju var pieteikties gan paši sporta skolotāji, gan to var paveikt ikvienas valsts vai pašvaldības dibinātās pamatizglītības, vidējās izglītības vai profesionālās vidējās izglītības iestādes direktors un direktora vietnieks mācību darbā.

Pieteikties konkursā ir vienkārši – līdz 7.decembrim jāizpilda pieteikuma anketa, jāsagatavo īss video pieteikums, kā arī jāaizpilda Datu subjekta piekrišanas anketa, tas viss parakstīts ar drošu elektronisko parakstu jānosūta uz epasta adresi sports@izm.gov.lv.

Konkursa "Gada sporta pedagogs 2020" vērtēšanas komisijā šogad ir IZM pārstāvji un  konkursa 2016. gada uzvarētāja, Riebiņu vidusskolas sporta skolotāja Mārīte Pokšāne.

Konkurss norit vienā kārtā. Konkursa komisija vērtēs pretendentu sagatavotos pieteikumus.

Konkursa uzvarētājs saņems pasākuma “Trīs zvaigžņu balva sportā 2020” organizatoru dāvātu piemiņas balvu nominācijā “Gada sporta pedagogs”, kas tiks pasniegta pasākuma “Trīs zvaigžņu balva sportā 2020” apbalvošanas pasākumā 2020. gada 29. decembrī.

Konkursu “Gada sporta pedagogs” Izglītības un zinātnes ministrija rīko 16.gadu ar mērķi veicināt sporta skolotāju radošo darbību, veidojot bērnos pozitīvu attieksmi pret fiziskajām aktivitātēm un vēlmi tajās iesaistīties.