ilustratīvs attēls

Izsludināta pieteikšanās LR Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) organizētajam konkursam "Gada sporta pedagogs 2022".

Dalībai konkursā par profesionālāko sporta pedagogu var pieteikties gan paši sporta pedagogi, gan to var paveikt ikvienas valsts vai pašvaldības dibinātās pamatizglītības, vidējās izglītības vai profesionālās vidējās izglītības iestādes direktors un direktora vietnieks mācību darbā.

Pieteikumus dalībai konkursā līdz 2022. gada 30. novembrim iesniedz elektroniski: sports@izm.gov.lv, izmantojot Pieteikšanās anketu un aizpildītu Datu subjekta piekrišanas anketu

Gita Pērkone

 Attēlā: Gita Pērkone, konkursa "Gada pedagogs 2021" laureāte

Katru gadu ceremonijas “Trīs zvaigžņu balva sportā” ietvaros Izglītības un zinātnes ministrija rīko konkursu „Gada sporta pedagogs”, kura mērķis – popularizēt sporta skolotāja nozīmi veselīgas jaunās paaudzes izglītošanas procesā un noteikt profesionālāko sporta pedagogu valstī.

Konkursa mērķis

Akcentēt sporta pedagogu lielo lomu, veidojot jauniešos dziļu un vispusīgu izpratni par veselīga un sportiska dzīvesveida nozīmību un motivējot regulārām fiziskām aktivitātēm, kā arī apkopot šī gada Latvijas labāko sporta skolotāju pieredzi.

Informācija par iepriekšējo gadu konkursa uzvarētājiem.

ilustratīvs attēls