Publicēts 14 marts 2020

Izglītības uzņēmuma “Lielvārds” izstrādātā digitālā mācību satura platformā ir pieejams plašs mācību resursu klāsts, lai atbalstītu skolotājus mācīt un skolēnus mācīties attālināti — jebkurā vietā un laikā. Nepieciešama tikai ierīce (viedtālrunis, dators, planšetdators vai TV) un interneta pieslēgums.

Soma.lv nodrošina pieeju visiem “Lielvārds” un sadarbības partneru mācību materiāliem no pirmsskolas līdz 12. klasei, kas attālinātā mācību procesā ļauj skolotājiem saišu veidā, izmantojot E-klase vai MyKoob skolvadības sistēmas, nodrošināt secīgu mācību vielas apguvi.

Plašāk

 

Šobrīd "Lielvārds" saņem ļoti daudz izglītības iestāžu pieprasījumus gan pieslēgt Soma.lv bezmaksas abonementu uz ārkārtas stāvokļa laiku, gan papildināt esošos pieslēgumus ar Soma Klasei funkcionalitāti. Tās nodrošināšanai ir nepieciešama sinhronizēta rīcībā no "Lielvārds" puses, E-klases puses un izglītības iestādes administrācijas.

Uzņēmums strādā, lai koordinētu šīs darbības un atbildētu uz ikvienu jautājumu, taču aicinām būt saprotošiem un saglabāt mieru. Operatīvākai saziņai aicina rakstīt uz mūsu e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..