Vecākiem
vebinārs pedagogiem

Lai atbalstītu vecākus, sākoties attālinātajām mācībām arī jaunāko klašu skolēniem, Izglītības un zinātnes ministrija piektdien, 22.janvārī, pulksten 15.00 rīko tiešsaistes vebināru, kurā tiks pārrunāti jautājumi par vecāku iesaisti attālinātā mācību procesa īstenošanā.

Kas ir un kas nav vecāku atbildība attālināto mācību laikā; kādi ir priekšnoteikumi, lai veidotos veiksmīga sadarbība ar skolu un skolotājiem; kā veidot bērna dienas ritmu un ko darīt, ja bērnu grūti disciplinēt? Kur vilkt robežu starp palīdzēšanu un mācīšanos bērna vietā, un ko darīt, ja šķiet, ka skola un skolotāji vecākus nesadzird. Par šiem jautājumiem runās vebināra dalībnieki: izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska, Latvijas Universitātes pētniece, psiholoģe Liena Hačatrjana, Rīgas pilsētas sākumskolas dibinātāja un “Skola-2030” konsultante Solvita Lazdiņa un pašvadītas mācīšanās eksperts, psihologs Edmunds Vanags.

Vebināram varēs sekot tiešsaistē Izglītības un zinātnes ministrijas Facebook un Youtube kontos vai arī skatīties ierakstā pēc norises.