jaunieši

Studenti vai nesenie augstskolu absolventi aicināti pieteikties Baltijas-Amerikas Brīvības Fonda (BAFF) Profesionālās prakses programmas stipendijai, kas paredz iespēju strādāt uzņēmumā vai institūtā ASV uz laiku no 8 mēnešiem līdz vienam gadam, saņemot pilna apmēra stipendiju.

Uz stipendiju var pretendēt bakalaura pilna laika pēdējā kursa studenti, maģistrantūras vai doktorantūras pilna laika studenti un nesenie absolventi. Dalība BAFF programmās ir bez maksas, stipendiātus izvēloties konkursa kārtībā.

Programmas dalībnieki dosies uz ASV, lai strādātu kopā ar vadošajiem ekspertiem kādā no Amerikas uzņēmumiem, pētniecības centriem vai nevalstiskajām organizācijām. Katram individuāli tiek piemeklēta prasmēm un pārstāvētajai nozarei atbilstoša prakses vieta un nodrošināts personalizēts atbalsts.

Programmas laikā dalībnieki saņem pilna apmēra stipendiju 30 000 ASV dolāru gadā, kas iekļauj visu nepieciešamo atbalstu:aviobiļeti uz prakses vietu ASV un atpakaļ; obligāto veselības apdrošināšanu; ASV vīzas nodevu; dzīvesvietas un sadzīves izdevumus; transporta izmaksas un līdzekļus ikdienas tēriņiem.

Piesakies līdz 31. oktobrim un dodies pieredzes apmaiņā ar Tu!

Plašāks ieskats konkursa nosacījumos un pieteikšanās BAFF Prakses programmas stipendijai mājaslapā www.BalticAmericanFreedomFoundation.org

Līdz šim jau vairāk nekā 600 studentu no Baltijas valstīm ir ieguvuši iespēju praktizēties ASV uzņēmumos.