Podkāsta plakāts

Šā gada maijā Izglītības un zinātnes ministrija uzsāk raidierakstu ciklu “Brīvstunda” – plašākai sabiedrībai domātu podkāstu, kas piedāvās telpu sarunām, risinājumiem un viedokļiem par notiekošo skolā, augstskolā un zinātnē.

Uz sarunām “Brīvstundā” aicināsim ne tikai izglītības darbiniekus, bet visdažādāko nozaru pārstāvjus - cilvēkus, kuru pieredze un prasmes varētu iedvesmot ceļā uz zināšanu sabiedrību, kuras veidošanā jāpiedalās ne tikai pedagogiem un izglītības politikas veidotājiem, bet ikvienam.

Viens no “Brīvstundas” mērķiem ir mudināt uz sadarbību: tas, vai būsim izglītota un zinoša nācija, lielā mērā ir atkarīgs no visu iesaistīto pušu spējas sadarboties - savstarpēji pamanīt labas idejas un ieviest tās savā profesionālajā ikdienā.   

Pirmā raidieraksta saruna ir ar Limbažu Valsts ģimnāzijas direktori un matemātikas skolotāju Guntu Lāci:  kāpēc eksāmeni šogad daudziem sagādā īpašu stresu, vai skolotājs arī drīkst būt apjucis, un kāpēc jāmācās vienādojumi, kuri, visdrīzāk, tālākajā dzīvē nekad nenoderēs.

·