EPALE
erasmus+

Priecājamies paziņot, ka EPALE platforma nupat kā sasniegusi 100 000 reģistrētu lietotāju! Tas nozīmē, ka jebkurš resurss, kas pieder platformai, tiek pamanīts plašā mērogā visā Eiropā. 

Lai atzīmētu šo priecīgo notikumu, aicinām komentāru veidā pāris vārdos pastāstīt, ko jums nozīmē EPALE. Komentārus gaidīsim līdz mēneša beigām, kad izlozēsim piecus laimīgos, kas saņems EPALE Latvija suvenīrus. 

Viens no EPALE platformas jauninājumiem ir parocīgais platformas resurss - Erasmus+ telpas vietne. Tā izveidota, lai palīdzētu veiksmīgāk pārvaldīt un popularizēt Erasmus+ projektus. Ar ilustratīvu video par Erasmus+ telpas vietni iespējams iepazīties šeit.

Erasmus+ telpa ir drošs un viegli pieejams rīks, kas veidots Erasmus+ projektu vajadzībām, it sevišķi Erasmus KA1 un KA2 projektu vadībai. Partneri un koordinatori aicināti to izmantot – gan lai sadarbotos savā starpā, publicējot privātu saturu, gan lai izplatītu informāciju tālāk, plašākas auditorijas uzrunāšanai. Galvenie vietnes mērķi ir apvienot projektus un atbalstīt jaunu sadarbību veidošanos, lai, daloties pieredzē, spētu sasniegt arvien labākus rezultātus. 

Erasmus+ telpu jau tagad iespējams izmantot projektu sagatavošanā, jo tā piedāvā partneru meklēšanas rīku. Drīzumā vietnē būs pieejams arī kursu katalogs, kā arī daudzi citi pieprasīti rīki projektu vajadzībām. Izveido savu Erasmus+ telpas vietni jau tagad! 

Sekojiet informācijai, lai būtu informēti par jaunākajām EPALE aktivitātēm!

Izglītības un zinātnes ministrijas Erasmus+ projekts “EPALE Nacionālais atbalsta dienests” nodrošina EPALE darbību latviešu valodā, veicinot nacionālā satura veidošanu, nodrošinot diskusiju un pieredzes apmaiņas vidi Latvijas pieaugušo izglītības profesionāļiem kā valsts mērogā, tā arī starptautiski.