EPALE
epale

Ikviens pieaugušo izglītības jomas profesionālis, kas gatavs dalīties ar savām zināšanām, iegūt jaunas prasmes un būt aktīvs EPALE platformā, aicināts pieteikties un kļūt par EPALE vēstnieku. Eiropas Pieaugušo izglītības e-platforma EPALE informē, ka pieteikšanās pagarināta līdz 12. septembrim.

Lai pieteiktos kļūt par EPALE vēstnieku, ir jāaizpilda šajā saite pieejamā anketa. Aizpildot anketu, lūgums norādīt arī savas vēlmes EPALE vēstnieku nominācijas pasākumam, kura datums un laiks tiks izziņots vēlāk.

Nosacījumi, lai kļūtu par EPALE vēstnieku:

  • profesionāla darbības pieaugušo izglītības jomā;
  • reģistrācija EPALE platformā;
  • dalība EPALE aktivitātēs vai platformā (detalizēti pieteikšanās saitē).

EPALE vēstniekiem būs priekšroka EPALE rīkotajos pasākumos, viņi pirmie uzzinās par EPALE aktualitātēm, varēs piekļūt slēgto grupu saturam, kā arī ciešāk sadarboties ar EPALE Latvija. EPALE Latvija var informatīvi un finansiāli atbalstīt EPALE vēstnieku pieaugušo izglītības tēmām veltītus pasākumus. 

Ja vēlaties kļūt par vēstnieku, bet līdz šim vēl neesat bijuši aktīvi EPALE platformā - nekas nav vienkāršāk! Ir jāpiereģistrējas EPALE platformā.

un jānopublicē trīs pieaugušo izglītībai aktuāli ieraksti (emuāri, ziņas, pasākumi). Pamācību, kā piereģistrēties, skatieties šeit, bet informācija par ierakstu veikšanu atrodama šajā saitē.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā rakstiet: sanda.roze@izm.gov.lv.

Izglītības un zinātnes ministrijas Erasmus+ projekts “EPALE Nacionālais atbalsta dienests” nodrošina EPALE darbību latviešu valodā, veicinot nacionālā satura veidošanu, nodrošinot diskusiju un pieredzes apmaiņas vidi Latvijas pieaugušo izglītības profesionāļiem kā valsts mērogā, tā arī starptautiski.