Jaunumi
"Atpakaļ skolā" attēlu kolāža

Sasniedzot vairāk nekā 77 000 lielu auditoriju, noslēgusies Izglītības un zinātnes ministrijas rīkotā sociālo tīklu foto un video akcija “Atpakaļ skolā”.

Visu septembri Latvijas skolu sociālo tīklu profilos tika publicēti attēli, kas deva ieskatu noskaņojumā un norisēs, ar kurām tika sagaidīts jaunais mācību gads. Lai dalītos ar fotogrāfijām un video, kas fiksē visdažādākās situācijas skolas dzīvē, tēmturi #AtpakaļSkolā  lietoja gan skolotāji, gan skolēni un viņu vecāki, gan izglītības iestāžu sociālo tīklu administratori.

Akcijas laikā saņemtie attēli liecina, ka septembris visas Latvijas skolēniem iezīmīgs ar trim notikumiem: pirmā skolas diena, rudens ekskursijas un dabas vērošana, kā arī sporta diena. Kopumā akcija sasniedza 77 681 lielu auditoriju, un tās laikā tika publicēti vairāk nekā 50 attēli un video.

Izglītības un zinātnes ministrija saka paldies itin visiem dalībniekiem!

Kā sākotnēji solīts, aktīvākie foto un video publicētāji - #AtpakaļSkolā dalībnieki - saņem pārsteigumu no Rīgas Motormuzeja – bezmaksas ielūgumus Rīgas Motormuzeja apmeklējumam, kas būs derīgi līdz 2022. gada 31. decembrim.

Trīs skolu klases saņem ielūgumu kolektīvi (trīsdesmit cilvēku lielā grupā) apmeklēt Rīgas Motormuzeju un piedalīties gida vadītā ekskursijā:

  1. Jūrmalas valsts ģimnāzijas 11.1 klase
  2. Bauskas valsts  ģimnāzijas 12a klase
  3. Aglonas vidusskolas skolēnu grupa

Ģimenes ielūgumus (vecāki un visi konkrētās ģimenes bērni) Motormuzeja apmeklējumam saņem:

Vairāku mācību iestāžu sociālajos tīklos regulāri tika publicēti attēli ar tēmturi #Atpakaļskolā, ļaujot sekot līdzi norisēm skolas dzīvē dažādās klašu grupās. Šīs skolas saņem vienu ģimenes ielūgumu Rīgas Motormuzeja apmeklējumam – kā pārsteiguma balvu cilvēkam, kas sarūpējis skolas sociālo tīklu ierakstus #AtpakaļSkolā:

Izglītības un zinātnes ministrijas apstiprināts saraksts ar akcijas “Atpakaļ skolā” pārsteiguma dāvanu ieguvējiem tiks nodots Rīgas Motormuzejam. Par ielūgumu saņemšanu bezmaksas Rīgas Motormuzeja apmeklējumam, konkrētu muzeja apmeklējuma laiku, kā arī precīzu grupas lielumu kolektīvajiem apmeklējumiem, lūdzu,  rakstīt uz e pastu  info@motormuzejs.lv vai zvanīt uz Rīgas Motormuzeja informācijas tālruni +371 67025888.

Neskaidrību gadījumā, lūdzu, rakstīt prese@izm.gov.lv vai Izglītības un zinātnes ministrijas Facebook profila saziņas vietnē Messenger.