Datums 15. maijs, 2024
Laiks15.00
Vieta Fantadroms
Deep tech Atelier plakāts ar uzrakstu "Eiropas Kosmosa karjeras dienas Latvijā"

Lai iedvesmotu Latvijas pilsoņus pieteikties Eiropas Kosmosa aģentūras (ESA) pastāvīgajām un studentu programmu vakancēm, 2024. gada 15. maijā plkst. 15.00 konferenču centrā Fantadroms, Gustava Zemgala gatvē 74a, Rīgā, notiks ESA Karjeras diena, kuru Deep Tech Atelier konferences ietvaros organizē Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru un ESA.

Latvija kopš 2020. gada ir ESA asociētā dalībvalsts un tās pilsoņiem ir pieejamas tādas pašas karjeras iespējas ESA kā dalībvalstīm. Šajā pasākumā būs iespēja uzzināt vairāk gan par studentu prakses programmām, gan par karjeru ESA. Būs iespēja iepazīties ar ESA piedāvātajām darba iespējām un klātienē no ESA darbiniekiem dzirdēt par viņu veikto darbu. Gūstiet ieskatu par to, kā ir strādāt ESA un uzziniet vairāk par to, ko ESA meklē un kā pieteikties!

Pasākuma mērķauditorija ir studenti un nesenie absolventi, profesionāļi jebkurā karjeras posmā, kā arī ikviens, kam interesē kosmosa joma un karjera ESA. Pasākumā prezentēs Endrū Keins (Andrew Kane), bijušais ESA YGT programmas praktikants, kurš tagad strādā ESA kā studentu programmu koordinators, savukārt pieredzē dalīsies Emīls Seņkāns, ESA jauno absolventu programmas praktikants no Latvijas, kā arī Ģertrūde Talvika (Gertrud Talvik), ESA inženiere no Igaunijas, kas strādā ESA kopš 2017. gada ar jaunajām dalībvalstīm.

Reģistrēties ESA Karjeras dienai iespējams šeit. Aicinām arī reģistrēties un apmeklēt Deep Tech Atelier konferenci 16. un 17. maijā, kurā arī šogad tēmas veltītas kosmosa nozarei un citām viedās specializācijas jomām, izceļot arī biotehnoloģijas.

Dalība pasākumā ir bez maksas.