Publicēts 19 februāris 2020

robin worrall FPt10LXK0cg unsplash 1

Eiropas pieaugušo izglītības e-platformā EPALE ir veikti vizuāli un funkcionāli uzlabojumi, piešķirot tīmekļvietnei mūsdienīgāku izskatu un padarot to par lietotājiem draudzīgāku vietni. Platforma jaunā veidolā skatāma jau no 2020. gada 19. februāra līdzšinējā adresē.

Apskatīt

Lai atvieglotu platformas izmantošanu, ir samazināts satura sadaļu skaits – līdzšinējo 8 bloku vietā jaunākais saturs izvietots 4 sadaļās – ziņas, emuāri jeb blogi, diskusijas, resursi. Tādējādi katrs lietotājs var ērti atlasīt sev interesējošas publikācijas.

Atverot EPALE platformu, sākotnēji vienmēr atvērsies jaunumu sadaļa ar četrām aktuālākajām ziņām.

Notikumu kalendārs jaunajā tīmekļvietnes variantā ir ieguvis fiziskam kalendāram līdzīgu izskatu. Aktuālajā tīmekļvietnes versijā tas ir iestrādāts kā atsevišķa funkcija, kas iezīmē tuvākos pasākumus. Lietotājs, klikšķinot uz noteikta datuma kalendārā, var skatīt attiecīgās dienas pieaugušo izglītības notikumus visās Eiropas valstīs.

Izglītības un zinātnes ministrijas Erasmus+ projekts “EPALE Nacionālais atbalsta dienests” nodrošina EPALE darbību latviešu valodā, veicinot nacionālā satura veidošanu, nodrošinot diskusiju un pieredzes apmaiņas vidi Latvijas pieaugušo izglītības profesionāļiem kā valsts mērogā, tā arī starptautiski.