2018. gada 19. februārī  plkst.11.00 LU Humanitāro un sociālo zinātņu centrā, Kalpaka bulvārī 4, LU un Microsoft inovāciju centra konferenču zālē, notiks seminārs par  SAM 1.1.1.3. pasākuma "Inovāciju granti studentiem" mērķiem, idejām un projektu atbalstāmajām darbībām. Seminārā aicinām piedalīties uzņēmējus un augstskolu studiju, zinātnes un attīstības daļu pārstāvjus, kā arī studējošos, kuriem ir interese un kuri būs iesaistīti projektu izstrādē un īstenošanā. 

Izglītības un zinātnes ministrija pateicas visiem, kas līdz šim aktīvi iesaistījušies š. g. 16. janvārī valdībā apstiprināto  SAM 1.1.1.3. pasākuma "Inovāciju granti studentiem" īstenošanas MK noteikumu (02.09.16. MK noteikumi Nr.41) izstrādē un  apspriešanā.  Laika posmā pēc MK noteikumu apstiprināšanas ministrija ir uzsākusi darbu pie atlases nolikuma un vienas vienības izmaksu metodikas izstrādes, kā arī projektos atbalstāmo darbību skaidrošanas un popularizēšanas. Lai turpinātu līdzšinējo sekmīgo sadarbību, kā arī visām ieinteresētajām pusēm veidotu vienotu izpratni  par ES fondu pasākuma “Inovāciju grantu studentiem” mērķi, idejām un atbalstāmajām darbībām, seminārā plānojam kopīgi apspriest jautājumus par inovāciju pasākumiem, rīkiem un  inovāciju kompetencēm. Atsevišķās darba grupās plānojam  kopīgi meklēt projektu idejas un risinājumus abpusēji efektīvai un ilgtspējīgai uzņēmēju un augstskolu sadarbībai, kā arī apspriest inovāciju veicinošu vidi -  kā to augstskolās veidot un pārvaldīt SAM 1.1.1.3. projektu īstenošanā.

 Aicinām iepazīties ar semināra darba kārtību.   Dalībai seminārā lūdzam reģistrēties  līdz š.g. 15. februārim

 Līdz semināram aicinām iepazīties ar SAM 1.1.1.3. pasākuma "Inovāciju granti studentiem" reglamentējošiem un  informatīvajiem  dokumentiem un  līdz š.g. 13. februārim atsūtīt radušos jautājumus, kas saistīti ar MK noteikumos ietvertajiem projektu īstenošanas nosacījumiem, uz e pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  Pielikumā semināra darba kārtības projekts,  MK noteikumi Nr.41,  sākotnējā  novērtējuma ziņojums  un prezentācija, kas gatavota preses brīfingam pirms MK noteikumu apstiprināšanas. 

 

LV ID EU logo ansamblis ERAF RGB