Datums 26. jūnijs, 2026
Laiks14.00–16.00
Vieta LU Zinātņu mājas “Alfa” auditorija
Izglītības un zinātnes ministrijas parlamentārā sekretāre Ieva Siliņa

2026. gada 26. jūnijā no plkst. 14.00 līdz 16.00 Latvijas Universitātes Zinātņu māja "Alfa" auditorijā notiks augsta līmeņa digitālo prasmju apguves projektu “Kvantu tehnoloģiju iniciatīva” un “Valodu tehnoloģiju iniciatīva” noslēguma pasākums.

Pasākuma laikā tiks prezentēti abu projektu rezultāti, kas sasniegti, attīstot kvantu un valodu tehnoloģiju kompetences Latvijā, stiprinot pētniecības kapacitāti un veicinot jauno speciālistu sagatavošanu nākotnes tehnoloģiju jomās.

Pasākumā piedalīsies Izglītības un zinātnes ministrijas parlamentārā sekretāre Ieva Siliņa, atklājot pasākumu ar uzrunu un vēlāk iesaistoties paneļdiskusijā “Kvantu un valodu tehnoloģijas – ilgtermiņa ieguldījums Latvijas nākotnē”.

Saistītas tēmas