Pedagogiem Vecākiem
Līdzdalība

Šajā pavasarī Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar ziņu portālu „Delfi” piedāvā podkāstu jeb klausāmsarunu ciklu „Zinātjauda”, kura ceturtā saruna veltīta pilsoniskajai izglītībai Latvijā.

Šajā podkāsta „Zinātjauda” sērijā sarunas vadītājam Artim Ozoliņam pievienojas Latvijas Universitātes vadošā pētniece, docente, IEA „Starptautiskā pilsoniskās izglītības pētījuma ICCS 2022” vadītāja Latvijā Ireta Čekse, kā arī Latvijas Pilsoniskās alianses direktore Kristīne Zonberga un Latvijas Bankas Finanšu pratības daļas vadītājs Kaspars Kravinskis.

„Zinātjauda” ir datos un pētījumos balstītas diskusijas starp pētniekiem un praktiķiem par Latvijas izglītības jomas jautājumiem, kas nozīmīgi ikvienam. Tās ir sarunas, lai vairotu datos balstītu lēmumu pieņemšanu gan indivīdu, gan organizāciju, gan valsts mērogā.

Klausāmsarunu cikls pieejams ziņu portālā „Delfi”, kā arī „Spotify” un „Apple Podcasts” platformās.


Izglītības un zinātnes ministrijas klausāmsarunu cikls „Zinātjauda” veidots ar Eiropas Sociālā fonda atbalstu projektā Nr. 8.3.6.1/16/I/001 „Dalība starptautiskos izglītības pētījumos”.

 

ESF Sociālais fonds