Datums 28. februāris, 2024
Laiks10.00–16.00
Vieta Rīgas Motormuzejs, S. Eizenšteina iela 8, Rīga
Konferences Skolu digitalizācija: vienlīdzīga piekļuve zināšanām un izglītības resursiem vizuālis

Trešdien, 28. februārī, no plkst. 10.00 līdz 16.00 Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) rīko konferenci par skolu digitalizāciju un jēgpilnu tehnoloģiju izmantošanu mācību procesā – “Skolu digitalizācija: vienlīdzīga piekļuve zināšanām un izglītības resursiem”, kurā aicināti piedalīties pašvaldību pārstāvji – skolu digitalizācijas vadītāji un īstenotāji, un izglītības iestāžu izglītības tehnoloģiju mentori.

Konference notiks Rīgas Motormuzeja konferenču zālē, S. Eizenšteina ielā 8, bet interesentiem būs iespēja konferencei sekot līdzi arī tiešsaistē IZM mājaslapā un Facebook platformā.

Konferenci atklās Izglītības un zinātnes ministrijas valsts sekretāra p.i. Ilze Saleniece un Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja Zane Petre. Ar prezentācijām konferencē piedalīsies izglītības un tehnoloģiju eksperti, kas dalīsies zināšanās par jēgpilnu tehnoloģiju izmantošanu mācību procesā, digitālās vides ietekmi uz uztveres procesiem, tendencēm izglītības un nodarbinātības jomā, datoru drošību, kā arī iepazīstinās ar praktiskiem digitālajiem rīkiem pieejamam un iekļaujošam mācīšanās procesam. Konferences ietvaros notiks pedagogu un pašvaldību pārstāvju paneļdiskusijas, kurās dalībnieki dalīsies ar labās prakses piemēriem saistībā ar jēgpilnu digitālo rīku izmantošanu mācību procesā un digitalizācijas procesu plānošanu un ieviešanu skolās un pašvaldībā, lai nodrošinātu iekļaujošas un mūsdienīgas mācīšanās iespējas ikvienam skolēnam.

 

Tiešraide