Cena
Bezmaksas
Izpildes termiņš darba dienās
-
Uzzināt vairāk
Saņēmējs
Fiziska persona
Uzzināt vairāk
Saņemšanas ierobežojumi
-

Saņemt pakalpojumu

Klātienē

Augstākās izglītības iestādēs studējošo jauniešu no daudzbērnu ģimenēm pieteikšanās stipendijām «Studētgods». Pakalpojums pieejams sākot no 2021. gada 1.septembra līdz attiecīga sociālo stipendiju fonda izveidi.

Procesa apraksts

  1. Pieteikuma iesniegšana
    Studējošais, kas pretendē uz sociālo stipendiju "Studētgods iesniedz pieteikumu, norādot normatīvajos aktos noteikto nepieciešamo informāciju. Lai iesniegtu pieteikumu atver viis.gov.lv, autorizējas ar latvija.lv un aizpilda stipendijas pieteikumu, norādot visu nepieciešamo informāciju.

  2. Informācijas pārbaude
    Valsts izglītības informācijas sistēma pārbauda iesniegto informāciju un atbilstību stipendijas piešķiršanas kritērijiem. Sabiedrības integrācijas fonda darbinieki pārbauda informāciju par ģimeni - t.sk., atbilstību daudzbērnu ģimenes statusam.

  3. Atbildes saņemšana
    Augstākās izglītības iestāde, pamatojoties uz datu pārbaudes rezultātiem Valsts izglītības informācijas sistēmā (tai skaitā Sabiedrības integrācijas fonda veikto pārbaužu rezultātiem), pieņem lēmumu par sociālās stipendijas piešķiršanu vai atteikumu piešķirt stipendiju.

Saņemt pakalpojumu