Novads

Vārds, uzvārds

E-pasts

Tālruņa numurs

Aizkraukles novada Izglītības pārvalde

(Jaunjelgavas novads, Skrīveru novads, Neretas vidusskola)

Astra Siliņa

astra.silina@aizkraukle.lv

65133907

26313637

65133918

Aizputes novads

Elita Malovka

elita.malovka@aizpute.lv

dome@aizpute.lv

29138082

Alojas novads

Ilze Kapmale

ilzekapmale@inbox.lv

29332084

Alsungas novada Izglītības pārvalde

Aīda Vanaga

aida.vanaga@inbox.lv

29178602

Alūksnes novada Izglītības pārvalde

Gunta Kupča

izgl.parvalde@aluksne.lv

64381479

26320623

Amatas novada apvienotā Izglītības pārvalde

(Līgatnes novads, Raunas novads, Priekuļu novads, Pārgaujas, novads, Jaunpiebalgas novads, Vecpiebalgas novads)

Dina Dombrovska

dina.dombrovska@and.lv

izglitibas.parvalde@and.lv

29365568

Apes novads

Gunta Ļuļe

gunta.lule@ape.lv

administracija@ape.lv 

26609215

64307215

Auces novads

Valda Zvirbule

valda.zvirbule@dome.auce.lv 

63707224

Baltinavas novads

Imants Slišāns

baltinava-vsk@inbox.lv

26522144

Balvu novada Izglītības, kultūras un sporta pārvalde

Inta Kaļva

izglparvalde@balvi.lv

inta.kalva@balvi.lv 

64521083

29437260

Bauskas novada administrācijas Izglītības nodaļa

Māra Bauvare

mara.bauvare@bauska.lv

63922660

26528079

Brocēnu novads

Inesa Role

dome@broceni.lv

inesa.role@broceni.lv 

20151185

Carnikavas novads

Elita Terentjeva

Antra Krasta (metodiķe)

elita.terentjeva@carnikava.lv

antra.krasta@carnikava.lv 

25936485

29389606

Cēsu novads

Lolita Kokina

lolita.kokina@dome.cesis.lv

29259695

64121009

Cesvaines novads

Rudīte Adamkoviča

Rudite.adamkovica@cesvaine.lv 

27540746

Ciblas novads

Sarmīte Leščinska

sarmite.lescinska@inbox.lv

26439768

Dagdas novads

Marija Mickeviča

mickevica.marija@inbox.lv

65653240

29681560

Daugavpils novada Izglītības pārvalde

Janita Zarakovska

Janita.zarakovska@dnd.lv 

65476828

Dobeles novada Izglītības pārvalde

Aija Didrihsone

izglitiba@dobele.lv 

26427526

Durbes novads

Kristīne Bruzule

kristinebruzule@durbe.lv

27842747

Ērgļu novads

Inese Šaudiņa

inese.saudina@gmail.com

29185009

Garkalnes novads

Garkalnes novada domes izglītības metodiķes

Sanita Tīberga

dome@garkalne.lv

sanita.tiberga@garkalne.lv 

26199608

Grobiņas novads

Arvils Roga

arvils.roga@grobinasnovads.lv

29125969

Gulbenes novada Izglītības pārvalde

Edīte Kanaviņa

edite.kanavina@gulbene.lv

64497722

26490591

Iecavas novads

Vija Ieleja

vija.ieleja@iecava.lv 

63941601

Ikšķiles novads

Izglītības speciāliste

Liene Šmite

liene.smite@ikskile.lv

65030340

Ilūkstes novads

Ilona Linarde Izglītības darba speciāliste Vita Tolmante

ilona.linarde@ilukste.lv  vita.tolmante@ilukste.lv 

65447859

Jēkabpils novada Izglītības un kultūras pārvalde

(Aknīstes novads, Salas novads, Viesītes novads, Krustpils novads)

Anda Ķiploka

Rainelda Muižniece

galvenā speciāliste izglītības jautājumos

Anda.Kiploka@jekabpilsnovads.lv

rainelda.muizniece@jekabpilsnovads.lv 

65220736

65220737

29183714

Jelgavas novada Izglītības pārvalde

Ginta Avotiņa

ginta.avotina@jelgavasnovads.lv

63024895

Kandavas novada Izglītības pārvalde

Jeļena Šnikvalde

izglitibas.parvalde@kandava.lv

Jelena.Snikvalde@kandava.lv 

26379703

63126520

Kārsavas novads

Vaira Šicane

Inta Laganovska- Vesere

sicane@inbox.lv

intalaganovskavesere@inbox.lv

29384429

29131628

Kocēnu novada Izglītības pārvalde

(Mazsalacas novads, Rūjienas novads, Beverīnas novads, Naukšēnu novads, Strenču novads)

Ieva Stiģe

izglitiba@kocenunovads.lv

ieva.stige@kocenunovads.lv

64207161

29298794

Kokneses novads

Inese Saulīte

inese.saulite@koknese.lv

28640383

Krāslavas novads

Lidija Miglāne

izglitiba@kraslava.lv

65620025

26531015

Kuldīgas novada Pašvaldības nodaļa

Santa Dubure

santa.dubure@kuldiga.lv

63350076

27020934

Ķeguma novads

Sandra Čivča

sandra.civca@kegums.lv

65055439

20223212

Ķekavas novads

Aija Āre, Linda Zaķe

aija.are@kekava.lv

linda.zake@kekava.lv

20273621

29345624

26459609

Lielvārdes novads

Inga Skapare

inga.skapare@lielvarde.lv

28631053 65020828

Limbažu novads

Sigita Upmale

Vija Jirgensone – izglītības darba speciāliste

Sigita.upmale@limbazi.lv 

Vija.jirgensone@limbazi.lv 

29496711

Līvānu novada izglītības pārvalde

Ilga Peiseniece

ilga.peiseniece@livani.lv

izglitiba@livani.lv

65342252

25448052

Lubānas novads

Dace Mežsarga

dace.mezsarga@lubana.lvizglitiba@lubana.lv

64820920

25623047

Ludzas novada Izglītības, kultūras un sporta pārvalde

Sarmīte Gutāne

metod@ludzaspils.lv

65707141

29442762

Madonas novads

Solvita Seržāne

solvita.serzane@madona.lv

64860562

26136230

Mārupes novada domes Izglītības dienests

Sarmīte Antiņa

Elita Lecko

sarmite.antina@marupe.lv

elita.lecko@marupe.lv

67149871

Mērsraga novads

Juris Venckus

juris@venckus.lv 

29405602

Neretas novads

Žanna Miezīte

zanna.miezite@gmail.com

29339832

65175239

Nīcas novads

Izglītības speciāliste  

Inguna Lībeka

dome@nica.lv 

inguna.libeka@nica.lv    

63484550

29858814

Ogres novada Izglītības pārvalde

Vadītāja p.i.

Sandra Grunte,

vecākā izglītības speciāliste Vineta Āboltiņa

sandra.grunte@ogresnovads.lv 

Vineta.aboltina@ogresnovads.lv 

65055382

20293905

29104936

Olaines novads

Mārīte Zaube

marite.zaube@olaine.lv

29437683

Ozolnieku novads

Jeļena Žoide

jelena.zoide@ozolnieki.lv  izglitibas.nod@ozolnieki.lv 

26311529

Pāvilostas novads

Aina Jakovļeva

aina.jakovleva@pavilosta

63498388

29474462

Pļaviņu novads

Ilona Lazda

ilona.lazda@plavinas.lv

29146136

Preiļu novada Izglītības pārvalde

(Vārkavas novads, Aglonas novads)

Andrejs Zagorskis

preiluipvad@preili.lv

preiluip@preili.lv

andrejs.zagorskis@preili.lv 

65322332

29297976

Priekules novads

Agrita Purviņa

agrita.purvina@priekulesnovads.lv

26138392

63497940

Rēzeknes novada Izglītības pārvalde

Guntars Skudra 

izglitiba@saskarsme.lv

Guntars.Skudra@saskarsme.lv

29495624

64607201

Riebiņu novads

Evelīna Visocka

evelina.visocka@riebini.lv

65324379

26373488

Rojas novads

Sarmīte Engīzere

roja@roja.lv

rojasvsk@inbox.lv

sarmite.en@inbox.lv

63291526

28657693

Rucavas novads

Sandra Malakauska

malakauskas@inbox.lv

22306823

Rugāju novada Izglītības pārvalde

Biruta Berkolde

izglitiba@rugaji.lv

64507246

27869387

Rundāles novads

Zinaida Sparāne

zinaida.sparane@rundale.lv

22029011

Salacgrīvas novads

Antra Paegle

antra.paegle@salacgriva.lv 

26443291

Salaspils novads

Inga Elksne

inga.elksne@salaspils.lv

67981016

26481457

Saldus novada Izglītības pārvalde

Saulcerīte Levica

Anita Kupše

saulcerite.levica@saldus.lv

anita.kupse@saldus.lv 

63807940

63807945

Siguldas novada Izglītības pārvalde

Sandra Tukiša

Sandra.tukisa@sigulda.lv 

67970863

Skrundas novads

Inga Flugrāte

inga.flugrate@skrunda.lv

63350463

27839913

Smiltenes novada Izglītības pārvalde

Gunta Grigore

gunta.grigore@smiltene.lv 

64707875

Talsu novada Izglītības pārvalde

Dundagas novads

Uldis Katlaps

Dinārs Neifelds

izglitibasparvalde@talsi.lv

uldis.katlaps@talsi.lv

ndinars@gmail.com 

29468902

63222583

26162075

Tērvetes novads

Inita Roze

inita.roze@inbox.lv

26465219

Tukuma novada Izglītības pārvalde

(Engures novads, Jaunpils novads)

Normunds Rečs

normunds.recs@tukums.lv

izglitiba@tukums.lv

29446956

63107278

63123503

Vaiņodes novads

Zigmunds Mickus

dziga44@inbox.lv

63464423

29188434

Valkas novada Izglītības, kultūras, sporta un jaunatnes nodaļa

Rolands Rastaks

Ramona Lapiņa – izglītības speciāliste

rolands.rastaks@valka.lv

ramona.lapina@valka.lv

64707525

25779961

64707501

Varakļānu novads

Anita Saleniece

varaklani@varaklani.lv

varaklanuvsk@gmail.com 

28607435

64860993

Vecumnieku novads

Vija Beļūna

vija.beluna@vecumnieki.lv

janis.kovals@vecumnieki.lv

63976787

26669550

Ventspils novada Izglītības pārvalde

Aina Klimoviča

aina.klimovica@ventspilsnd.lv

63629461

29167302

Viļakas novads

Inese Circene

inese.circene@vilaka.lv

izg.nodala@vilaka.lv

26311663

Viļānu novads

Jekaterina Ivanova

Ilga Morozova

novads@vilani.lv

ivanovajekaterina@inbox.lv

izglitiba@vilani.lv

26472531

Zilupes novads

Svetlana Kuzmika

svetlana.kuzmika@zilupe.lv 

65724354

29802412

Pierīgas izglītības, kultūras un sporta pārvalde

(Ropažu novads, Inčukalna novads, Ādažu novads, Saulkrastu novads, Baldones novads, Krimuldas novads, Stopiņu novads, Sējas novads, Babītes novads, Mālpils novads)

Olģerts Lejnieks

Daiga  Melcere  

olgerts.lejnieks@iksp.lv

daiga.melcere@malpils.lv 

67201500

29219763

Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde

Marina Isupova

 marina.isupova@ip.daugavpils.lv

65423110

Jēkabpils

Juris Līcis

juris.licis@edu.jekabpils.lv 

65207054

Jelgavas Izglītības pārvalde

Gunta Auza

gunta.auza@izglitiba.jelgava.lv 

29490506

63012461

Jūrmala

Imants Vasmanis

imants.vasmanis@jpd.gov.lv 

29452351

Liepājas Izglītības pārvalde

Kristīne Niedre Lathere

kristine.niedre-lathere@liepaja.edu.lv 

info@liepaja.edu.lv 

63424534

63404774

29641882

Rēzeknes Izglītības pārvalde

Arnolds Drelings

arnolds.drelings@rezekne.lv 

64622123

29425003

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments

direktora p.i. Ivars Balamovskis 

iksd@riga.lv

ivars.balamovskis@riga.lv

29262765 

67026832

Valmieras Izglītības pārvalde

p.i. Solvita Andžāne

iveta.paze@valmiera.lv 

solvita.andzane@valmiera.lv 

64207139

64207157

Ventspils Izglītības pārvalde

Ineta Tamane

vip@ventspils.lv

63601221